zimowe sprawy

o wentylacji i wentylatorach

zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:23

1. Co to są te „eventy familijno-firmowe”? Po jakiemu to jest, bo przecież na 100 NIE po polsku. :-(
2. NAJWAŻNIEJSZE: Ile ta pani płaciła tym pracownikom? Dlaczego artykuł się od tego nie zaczyna? Pewnie tak jak inna bydgoska firma, czyli PESA, która płaci spawaczom tak mało, że tylko Ukraińcy godzą się na jej warunki, jako że polski spawacz zarobi co najmniej dwa razy tyle na rękę (uwzględniając nawet wyższe koszta życia) w pobliskich Niemczech.
3. Nie widzę też nic złego w tym, że właściciele prywatnych firm powinni posyłać swe dzieci do prywatnych przedszkoli.
4. Poza tym, to co to za głupota, że nie wolno tej pani zatrudnić kogoś w wieku 30 do 45 lat? Przecież to jest jawna dyskryminacja z powodu wieku, a więc nielegalna w Unii! Niech przedsiębiorcza ruszy przedsiębiorczą głową. Poszuka fachowca, zarejestruje go w urzędzie a potem zatrudni. Ot i cała filozofia. Trzeba sobie jakoś radzić a nie płakać po gazetach.

5. Filmowanie pracowników ukrytą kamerą jest zaś nielegalne, i za to ta pani powinna być surowo ukarana. Tymczasem „Polityka” robi z niej jakąś współczesną Siłaczkę czy tez inną pozytywną bohaterkę. :-(
6. Nikt też tej pani nie zmuszał do brania pieniędzy - konkretnie tych 17 tys. złotych z Unii czy też Urzędu Bezrobocia (pardon, Pracy) czy też do zakładania i prowadzenia własnej firmy. Sama tego chciała, a więc niech ma pretensje do samej siebie! Każdy rozsądny wie, że znaczna część bezrobotnych nie nadaje się do regularnej pracy. Z punktu widzenia dorobkiewiczów są to ludzie "zdemoralizowani" ale to jest nieprawda. Pracują tylko kiedy potrzebują i dlaczego mieliby to robić inaczej.
Może więc zamiast zatrudniać urzędników wysyłających ludzi do pracy przymusowej jak 75 lat temu do Niemiec zapewnić tym ludziom (a szczególnie ich dzieciom) egzystencję a dzieciom rozwój. To tańsze, nie prowokuje do przestępstw i zapewnia spokój społeczny. Jedynie urzędnicy będą musieli szukać uczciwej pracy. Można nawet zapytać, czy w ogóle należy takich ludzi wdrażać do zwykłego sposobu życia. Chyba, że - jak tutaj daje się wyczuć podskórnie - człowiek liczy się wyłącznie jako maszyna do płacenia podatków. A wcale nie jest powiedziane, że i Pani to nigdy nie spotka.
Swoją drogą wypominanie komuś, że ma dzieci o różnych nazwiskach to nie tylko brak kultury osobistej. Gdyby tak szanownej dziennikarce zamontować kamerę w sypialni i wypominać publicznie, z kim, jak i jaki to ma wpływ na treść i sposób pisania. Nieładnie.
7. Generalnie: Polacy ciężko pracują zagranicą, tyle, że tam im płacą uczciwe pieniądze, które starczają na życie. Nie szanuje się zaś pracy, z której się nie da wyżyć i w której jest się źle traktowanym przez właściciela firmy czy też przez jej kierownictwo.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:24

Kiedyś było: Ojcowie- na Termopile! Dzisiaj -synowie: za ile? Pani cukiernik /?/ milczy o wynagrodzeniu. W zawodzie tym powinny pracować osoby z kwalifikacjami, nie pierwsze z brzegu kierowane przez pośredniak. Więc ściema. Są szkoły cukiernicze, można bez problemu młodego absolwenta zgłosić do pośredniaka i zatrudnić. Takie małe kłamstewko w chorym rynku pracy. Chyba, że pani wzięła kasę na jakieś stanowisko pomocnicze. Bo nie sądzę, by w Bydgoszczy ten zwód okupował bezrobocie. Mamy wielu młodych bardzo zdolnych cukierników. ale oni nie przyjdą do pracy za najniższe wynagrodzenie. Co do bezrobotnych op. się, mogę opowiedzieć o popłochu w stołecznym urzędzie pracy, wywołanym przez bezrobotną szukającą bezwzględnie pracy... zamiast opisywać, jak 'szlachetny' pracodawca DAJE pracę, a lenie cwaniakują, zacznie od tego, jaka była pensja, jaka forma zatrudnienia (etat, smieciowka)czemu pracodawca nie zrobil normalnego etatu, jakie bylo dofinansowanie z UE? Przecież tzw. Urząd Pracy jest jedynie ramieniem wykonawczym państwa służącego tylko i wyłącznie kapitalistom. Jego zadaniem nie jest pomoc ludziom, a jedynie dyscyplinowanie siły roboczej (np. przez groźbę odebrania ubezpieczenia zdrowotnego) tak, żeby „za bramą” nigdy nie zabrakło chętnych do orki za wynagrodzenie ledwo pozwalające na wegetację. Jeżeli to sobie uświadomimy będzie jasne, że ów Urząd Pracy działa dokładnie tak skutecznie, jak to zaplanowali neoliberałowie, tzn. ma za zadanie pogłębić degradację społeczną i frustrację osób, które nie są „dopasowane” do neoliberalnego wyścigu do dna.

Moze rowniez warto porozmawiać z durga strona, gdzie tkwi problem? Zeby z artykulu mozna sie bylo dowiedziec, cos wiecej, niz relacje jednej strony?

Brzydka manipulacja dziennikarska, moze nieswiadoma. Jakbym czytal XIXwieczna ksiazke i dialog Jasnie Pani majacej slabosc do jakies Michasi, czy Krzysi (sluzacych), ktora mimo, ze im regualnie cos podwedzaja, probuje sie nimi opiekowac i jest nadmiernie wyrozumiala.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:25

Pani pracodawczyni wzięła pieniądze od państwa, czyli od nas - społeczeństwa, na rozwój swojego biznesu. Podpisała papiery, wiedziała w co się pakuje. A kto płaci, ten wymaga. Domyślam się, że celem takich programów jest nie tylko wspomaganie prywatnego biznesu, ale także promowanie bezrobotnych, którzy w normalnych warunkach nie są dla pracodawcy cennym nabytkiem. Np.: wielodzietne, samotne matki. Wiadomo: dla nich dzieci zawsze są najważniejsze. Dziecko kichnie - idzie taka na zwolnienie. Zbrodnia w dzisiejszych czasach. Tak jak zbrodnią jest, że kobieta ma trójkę dzieci o 3 różnych nazwiskach. Gdyby to była pani doktor, dyrektor, albo najlepiej artystka awangardowa, to byłoby O.K. Ale że jest bezrobotną bez wykształcenia - to patologia. Taka mała dygresja. "To trwała pozostałość po PRL, kiedy się brało narzędzia w fabryce /niektórzy kradli całe samochody/, materiały, nawozy w gospodarstwie rolnym." Właścicielka tej firmy żyje przecież z pracy zatrudnionych w niej pracowników najemnych, a więc z wyzysku. Jeśli tak spojrzymy na problem podkradania z firmy przez jej pracowników, to zrozumiemy, że oni tylko zabierają z firmy to, co im się należy, szczególnie, jeśli dostają oni, jak w opisanej tu firmie, głodowe zarobki z owej firmy.
Bzdura - to trwała pozostałość po I-szej RP - mentalność chłopa pańszczyźnianego. Wtedy kradli "pańskie" i za to groziły kary, czego doświadczył jeszcze w II-iej RP dziadek mojej żony - wtedy parobek w majątku dziedzica. Ukradł dziedzicowego siana, bo nie miał czym swej krowy karmić a w domu 5-ka małych dzieciaków, a że uważał to za grzech to się księdzu wyspowiadał. Tego samego dnia dziedzic już o tym wiedział i wyrzucił go z majątku z cała rodziną z "wilczym biletem".
W PRL-u nie byli w stanie pojąć, że "państowe" znaczy "nasze wspólne" a nie " niczyje" , który kazdy może brać.
No więc pani pracodawczyni bierze pieniądze od państwa i narzeka, że musi spełnić warunki o których wiedziała podpisując umowę. To po co wyciągała rękę do państwa? Mogła zainwestować własne pieniądze, albo wziąć kredyt i zatrudnić kogo zechce.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:25

.z Unijnych funduszy jest właśnie zatrudnienie osób bezrobotnych.Nie można ich podebrać innemu piekarzowi, cukiernikowi, tylko trzeba wziąć z Urzędu Pracy.
A tam..cóż, zarejestrowani są ludzie, którym zależy na opiece zdrowotnej, bo składkę płaci urząd, czyli my. , A za jakiś czas będziemy płacic im z naszych podatków zasiłki, bo nie będą mieli zarejestrowanych składek w ZUS, a więc i prawa do emerytury.
Nie wiadomo, czy i my, dziś 50+ będziemy mieli jakieś emerytury, pomimo zdefiniowanych składek, bo juz raz zrobiono nam skok na nasze pieniądze(nie zgadzam sie z orzeczeniem TK, że to pieniądze publiczne)No cóż, polski "przedsiębiorca" chce mieć inżyniera z 10-letnim stażem pracy za 1000 zł brutto na miesiąc i dziwi się, ze takowi fachowcy dawno temu już z Polski wyjechali tam, gdzie oferuje się im co najmniej 10 razy tyle. Oto przykład z „Wyborczej”. Zauważmy, jak wielkie są wymagania i że nie ma w tym ogłoszeniu nic o wysokości wynagrodzenia.
Mechanic Specialist - Job Description:
Responsible for the analysis and design of precise mechanical elements for optical measurement system. To succeed, one should be a practical, hands-on engineer with a minimum of 10+ years of experience in the precise mechanics for optical applications. (...)
Requirements:
- Higher technical education in mechanics, mechatronics or similar
- Good knowledge of English language that allows free communication and technical documentation reading
- Experience in Cost Account Management (CAM)
- Skilled in the use of solid modelling CAD tools specifically Inventor
- Understanding of design dimensioning and tolerancing methods and conventions (e.g. true-position dimensioning, geometric tolerancing, etc.), assembly constraints, and kinematics
- Fundamental modelling and analytical understanding of static and dynamic mechanical properties (e.g. stress, torque, natural frequency, damping, thermal expansion, etc.)
- Thermal/ structural (static/ dynamic): use of analytical tools including FEA
- Knowledge about specification and design of electro-mechanical mechanisms and components
- Knowledge of advanced electro-mechanical systems: servos, positioning systems, piezoelectric devices, position feedback devices
- Knowledge of system light-weighting techniques/ materials/ trade off analyses
- Knowledge of passive athermalization techniques/ designs
- Knowledge of Hermetic and Environmental Seal design
- Knowledge of Electro-Optics System packaging & Integration
- Knowledge of advanced materials: alloys, composites, ceramics, thermoplastics, epoxies- Knowledge of advanced manufacturing methods: EDM, rapid prototyping, casting and molding, laser cutting, brazing, etc.
-Skilled in the use of advanced metrology tools including CMM's, ESS chambers, Lab View, shake tables, etc.
- Strong analytical skills
- Solid statistical background including measurement systems analysis and statistical process control
- Ability to generate required documentation including design reports, assembly procedures, bills-of-material, test procedures, etc.
- Experience with MS Office
- Experience with ZEMAX or ASAP programs is preferred.
- Experience in the specification, fabrication, and sourcing of customized optical components are preferred.
- Knowledge of mechanisms for multi-field of view and zoom lenses is preferred.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:27

1. Mamy w Polsce i generalnie wszędzie na świecie dwa rodzaje statystyk bezrobocia:
- bezrobocie zarejestrowane, czyli z Urzędów Bezrobocia (pardon, Pracy) oraz
- bezrobocie szacowane przez urzędy statystyczne (w Polsce przez GUS) według metodologii ILO/MPO czyli według tzw. BAEL.
Oba te szacunki są mocno zaniżone, jako że nie uwzględniają one osób, które podjęły by prace zarobkową, gdyby a ona była dostępna, ale nie szukają jej aktywnie,m gdyż po prostu tam, gdzie mogą ją podjąć, nie ma praktycznie żadnych ofert zatrudnienia. W przypadku Polski nie uwzględniają one także osób, które z powodu ogromnego bezrobocia i niskich płac emigrowały albo też „uciekły” na wcześniejsze emerytury oraz na renty inwalidzkie.
2. Co do osób zatrudnionych „na czarno”, to są one wykazywane w badaniu GUSu (BAEL) jako zatrudnione, a więc polscy przedsiębiorcy zwyczajnie nie mówią tu prawdy, sugerując nieuczciwie, że statystyki bezrobocia są zaniżone z tego powodu, że część Polaków pracuje „na czarno” albo też „na szaro”. Poza tym, to kto jest winien temu, że Polacy pracują „na czarno” albo też „na szaro” jak nie państwo, które obciąża nawet bardzo niskie legalne zarobki wysokim podatkiem PIT oraz przedsiębiorcy, którzy zatrudniają „na czarno” albo też „na szaro”, aby płacić mniej swoim pracownikom?
3. Nie jest też tak, że status bezrobotnego można kwestionować w Polsce nawet w przypadku co trzeciej osoby, która obecnie go posiada, jako że osoby zarejestrowane jako formalnie bezrobotne a pracujące „na czarno” albo też „na szaro” są ujęte jako „robotne” w statystykach GUSu (BAEL), a że zarabiają te osoby często poniżej minimalnej stawki, tak więc należy im się pomoc ze strony państwa oraz z tego powodu, że pracują one na ogół dorywczo, bez żadnej gwarancji zatrudnienia. http://vipautotrans.ru/index.php/compon ... ser/102407
http://urmex.cl/index.php/component/k2/ ... ser/154898
http://ysilentium.ru/index.php/componen ... user/11808
http://veterinarioscoamo.com/index.php/ ... ser/739869
http://calitecbolivia.com/index.php/com ... ser/114125
http://viajeconcalidad.com/index.php/co ... ser/316187
http://vengaamipueblo.com/index.php/com ... ser/229993
http://www.hajkhalili.org/index.php/com ... user/26218
http://cerrajeriamz.com/index.php/compo ... ser/101802
http://www.oag.gov.fj/index.php/compone ... ser/443409
http://unitslimited.net/index.php/compo ... user/28735
http://vinhomes-riverside.com/index.php ... ser/420785
http://www.abzarpardaz.com/index.php/co ... user/49622
http://www.gmcholland.nl/index.php/comp ... ser/195511
http://cfeii.com/index.php/component/k2 ... ser/473656
http://www.akkuslartalhayapi.com/index. ... ser/106472
http://www.giftedclothing.co.uk/index.p ... user/15225
http://www.glenviewschoolofarts.com/ind ... ser/243659
http://www.khateerydent.com/index.php/c ... ser/262771
http://www.alasid.org/index.php/compone ... user/49457
http://www.airbornecentre.com.au/index. ... ser/161207
http://cubieboard.ru/index.php/componen ... user/80505
http://www.gundogduaydinlatma.com/index ... ser/270807
http://www.adraindia.org/index.php/comp ... ser/603768
http://www.agrojardin.net/index.php/com ... ser/776334
http://www.juanmarquinegolf.com/index.p ... ser/257319
http://optima-horeca.ru/index.php/compo ... ser/239794
http://www.internationalmermaidswimming ... ser/141542
http://www.ipamsafaris.com/index.php/co ... user/79827
http://lr.ly/index.php/component/k2/itemlist/user/89239
http://www.jassalfilms.com/index.php/co ... ser/125857
http://www.jorginza.com/index.php/compo ... user/49976
http://darbin-design.ru/index.php/compo ... ser/402778
http://crysalys.hu/index.php/component/ ... ser/115143
http://www.insight-online.com/index.php ... ser/704596
http://delsokhteh.ir/index.php/componen ... ser/267943
http://deepaengineeringcompany.com/inde ... ser/368665
http://www.juaneslive.com/index.php/com ... ser/575554
http://dangminhhai.com/index.php/compon ... user/84390
http://davidstephensbanjo.com/index.php ... user/78646
http://daminhviethaingoai.org/index.php ... ser/214673
http://www.demlaser.com/index.php/compo ... ser/338317
http://www.kolozus.cl/index.php/compone ... ser/592451
http://panterajump.ru/index.php/compone ... user/24367
http://creacionesyeyh.com/index.php/com ... user/47605
http://www.goanspirit.com/index.php/com ... ser/240274
http://pcvipchile.com/index.php/compone ... ser/186479
http://piligrimy.com.ua/index.php/compo ... user/27880
http://payamagah.ir/index.php/component ... ser/281097
http://paradox-ds.by/index.php/componen ... user/49900
http://ozgulsan.com/index.php/component ... user/24472
http://crwera.com/index.php/component/k ... user/71463
http://pamojatours.co.tz/index.php/comp ... user/21437
http://viltycare.com.br/index.php/compo ... ser/208164
http://perfectflorals.com/index.php/com ... user/48302
http://parsiaplast.com/index.php/compon ... ser/154948
http://pablofurlanetto.com.ar/index.php ... user/32721
http://www.beak.com.ng/index.php/compon ... user/45700
http://www.atikuxtours.com/index.php/co ... user/48475
http://dpwhotrust.com/index.php/compone ... user/52369
http://www.aparthotelbuenretiro.com.bo/ ... ser/143552
http://pmhhc.com/index.php/component/k2 ... ser/821011
http://www.kissivoyages.fr/index.php/co ... ser/538968
http://diagnosilab.gr/index.php/compone ... user/89657
http://demo.f1000m.ru/index.php/compone ... ser/444675
http://lincsfamilycenter.org/index.php/ ... ser/551124
http://www.autodismantlers.ie/index.php ... ser/173447
http://www.licsa.com.mx/index.php/compo ... ser/350971
http://www.lasnoticias.co/index.php/com ... /user/5726
http://egyptianfarmers.com/index.php/co ... ser/439416
http://pieriagyms.gr/index.php/componen ... ser/101428
http://paulaustinconsulting.com/index.p ... user/24147
http://www.lahorabella.com/index.php/co ... ser/225659
http://www.likestore-eg.com/index.php/c ... ser/137976
http://directorphotography.co.uk/index. ... ser/642269
http://phimcachnhiethcm.com/index.php/c ... user/77461
http://egodom-msk.ru/index.php/componen ... ser/391769
http://polmotors.nl/index.php/component ... ser/111899
http://promach.com.tr/index.php/compone ... ser/136119
http://proexpresspressing.com/index.php ... user/92652
http://eice.in/index.php/component/k2/i ... ser/461699
http://www.lafunt.com/index.php/compone ... ser/393888
http://www.loveinsun.com.tr/index.php/c ... user/67037
http://ecorider.com.sg/index.php/compon ... ser/614119
http://www.baboeup.fr/index.php/compone ... /user/1868
http://prolosa.cl/index.php/component/k ... ser/600019
http://proppapix.com/index.php/componen ... ser/335743
http://www.liacentrodebeleza.com.br/ind ... ser/109426
http://posadapanama.com/index.php/compo ... user/38817
http://demo.webvn.vn/index.php/componen ... ser/102308
http://print3dshop.ru/index.php/compone ... user/40500
http://porfranciscosindico.com/index.ph ... ser/101903
http://pv.concluir.com.br/index.php/com ... ser/307815
http://duet.vn.ua/index.php/component/k ... ser/284058
http://www.babvallejo.com/index.php/com ... user/87938
http://www.merchandising-peru.pe/index. ... user/32779
http://www.bellosatardecerespr.com/inde ... ser/206583
http://www.banatkamla.net/index.php/com ... ser/416774
http://www.mahaneste.com/index.php/comp ... ser/229238
http://www.montovane-haly.sk/index.php/ ... ser/179876
http://premiumeditors.com/index.php/com ... ser/440555
http://www.mfmsurulereregion.org/index. ... ser/142070
http://www.bonniesproducts.com/index.ph ... ser/325931
http://privat.insancerdas.com/index.php ... ser/163746
http://www.carebuddies.co.za/index.php/ ... ser/467806
http://www.bunterflora.co.ke/index.php/ ... user/42345
http://renfroevalleyfarms.com/index.php ... ser/548904
http://www.mobilefliks.com/index.php/co ... ser/176001
http://www.mustardseedassemblies.org/in ... ser/739216
http://www.mediadesign-thailand.com/ind ... ser/122945
http://restaurantohmares.com/index.php/ ... user/62960
http://www.mulvitur.com/index.php/compo ... ser/231842
http://raulcassel.com.br/index.php/comp ... ser/152744 Nie rozumiem tych utyskiwań nad świętami wyrażanymi przez autorkę... (no chyba że artykuł miał na celu podważenie sensu celebrowania świąt BN, a za niedługo Wielkiejnocy - co w przypadku gazety o "lewym" profilu jakim jest Polityka jest całkiem możliwe). Wszystkie trudy i dysonanse o jakich pisze autorka są w mojej opinii naciągane. Konieczność objadania się w święta, kupowania prezentów czy brania na siebie ciężaru wyczerpuących przygotowań to wyłącznie kwestia wolnego wyboru. ""Bóg nas nie pokarze" jeśli nie spróbujemy wszystkich potraw na stole; obowiązki związane ze sprzątaniem/przygotowaniem świąt można rozdysponować między członkami rodziny; poddawać się presji kupowwania prezetntów też nie trzeba jeśli mamy łeb na karku i nie podchodzimy do kwestii ich kupowania na zasadzie "każdemu TRZEBA COS KUPIĆ, bo inaczej będzie koniec świata".
Idąc dalej, jeśli nie mamy dziś ochoty obchodzić świąt (wśrod moich znajomych jest sporo, którzy obchodzą święta, mimo że do kościoła zaglądają wyłacznie przy okazji pogrzebów), bo sprawia nam to za dużo trosk i frustracji - nie obchodźmy ich! Ileż zaoszczędzimy problemów! Nie żyjemy dziś w czasach, kiedy nasze zachowanie wywoła zgorszenie i spowoduje ostracyzm nas/naszej rodziny w społeczności w której zyjemy...
http://rejuvemaxhonduras.com/index.php/ ... ser/176423
http://prestapascher.com/index.php/comp ... user/11000
http://wrestlingnews.ir/index.php/compo ... ser/144105
http://elfaroukpress.info/index.php/com ... user/52782
http://modelsontour.be/index.php/compon ... ser/722817
http://pantymedias.com.co/index.php/com ... user/36060
http://www.nhahanglongphung.vn/index.ph ... user/31356
http://www.cancokenya.org/index.php/com ... ser/752206
http://researchforum.ca/index.php/compo ... ser/567861
http://extraveiculos.net.br/index.php/c ... ser/168724
http://www.klyuniv.ac.in/index.php/comp ... user/45072
http://www.wetakecare.in/index.php/comp ... ser/271186
http://remzionuni.net/index.php/compone ... ser/345201
http://www.productosapetit.com/index.ph ... ser/437305
http://delencs.com/index.php/component/ ... ser/278762
http://merrypebbles.softnet.cc/index.ph ... ser/631039
http://www.alkamotorkia.com.co/index.ph ... ser/283226
http://www.jongardner.us/index.php/comp ... ser/418012
http://passgourmand.com/index.php/compo ... ser/216721
http://ministerioapostolicopentecostal. ... user/19206
http://www.cafeteraseureka.com/index.ph ... ser/646593
http://educeretraining.com/index.php/co ... ser/545924
http://fox-contracting.ca/index.php/com ... ser/330654
http://firatkiremit.com/index.php/compo ... ser/121836
http://foncentral.com.co/index.php/comp ... user/47663
http://medicana.com.ru/index.php/compon ... user/47938
http://violetayblanca.com.ar/index.php/ ... ser/159456
http://formattostandeventos.com.br/inde ... ser/157907
http://fuseafrica.com/index.php/compone ... user/75161
http://www.deltaholdingslanka.com/index ... ser/629112
http://www.dimosnemeas.gr/index.php/com ... user/96635
http://www.dkifoundation.org/index.php/ ... user/79433
http://www.dobielee.com/index.php/compo ... ser/231418
http://majota.com.bo/index.php/componen ... user/62265
http://xtreemjiujitsumma.com/index.php/ ... ser/362627
http://www.diyschoolhouse.com/index.php ... user/69657
http://yabanakimou-gr.lemonopoulos.com/ ... ser/503845
http://graduacionesvazquez.com/index.ph ... ser/190812
http://gigadubai.com/index.php/componen ... user/61149
http://aneescorp.com/index.php/componen ... ser/230386
http://gann.net.ru/index.php/component/ ... ser/202937
http://gpspro.cl/index.php/component/k2 ... ser/119687
http://gmg.co.th/index.php/component/k2 ... ser/114942
http://garmoniya-taganka.ru/index.php/c ... ser/187848
http://goodsamaritaninn.com.au/index.ph ... ser/731835
http://ggatecargo.com/index.php/compone ... user/32516
http://goglis.com/index.php/component/k ... user/53284
http://ggurls.com/index.php/component/k ... user/89066
http://mydozanzibar.org/index.php/compo ... user/33058
http://golturkbuku.com/index.php/compon ... ser/262968
http://mu.hu/index.php/component/k2/itemlist/user/29411
http://mytekforce.com/index.php/compone ... ser/166064
http://mrb.murebest.com/index.php/compo ... ser/324784
http://myworksnet.net/index.php/compone ... ser/295210
http://mombrini.com.br/index.php/compon ... ser/557404
http://moveissilva.com.br/index.php/com ... ser/502383
http://www.dphfarmaceutici.it/index.php ... /user/3820
http://multikonsults.com/index.php/comp ... ser/656057
http://www.elitesubmission.com/index.ph ... ser/306619
http://brodesigns.org/index.php/compone ... /user/4498
http://www.ecofutbol.com/index.php/comp ... ser/128937
http://www.drarvindsharma.com/index.php ... ser/302887
http://monica-milano.com/index.php/comp ... ser/313378
http://www.eleganthotel.lk/index.php/co ... ser/124605
http://www.ebugrafik.com/index.php/comp ... ser/262092
http://www.dream-of-morocco.com/index.p ... user/48026
http://negrosbasketball.com/index.php/c ... ser/146618
http://www.drgedegilson.com/index.php/c ... ser/453260
http://altinkan.com/index.php/component ... ser/177272
http://albannaengineering.com/index.php ... ser/889121
http://ahsmaievideoproduction.com/index ... ser/487447
http://www.educationlinks.com.bh/index. ... ser/455402
http://five16designs.com/index.php/comp ... user/39760
http://alimsa.co.cr/index.php/component ... ser/214065
http://www.expertrooferoncapecod.com/in ... user/51599
http://ferienlankatours.com/index.php/c ... ser/159077
http://www.familycare.org.tw/index.php/ ... user/73964
http://fullservicecialtda.cl/index.php/ ... ser/207998
http://www.eu-iraq.com/index.php/compon ... ser/905141
http://argedem.com/index.php/component/ ... user/81363
http://academiai9sports.com.br/index.ph ... ser/128815
http://admsoftlabs.com/index.php/compon ... ser/473320
http://novst.su/index.php/component/k2/ ... ser/125081 Fakt, poprzednicy nie zasługiwali już na zaufanie. Lecz poziom oraz jawność hipokryzji Prezesa i jego popleczników, stanowi obrazę mojego intelektu - mojego głosu nie uzyska nigdy.
http://grupopcon.com.br/index.php/compo ... ser/234765
http://greenlaw.com.mx/index.php/compon ... ser/113816
http://nile-agrisystem.com/index.php/co ... user/40815
http://himlamgroup.vn/index.php/compone ... user/69195
http://www.etehadeyeh09126502421.ir/ind ... /user/5173
http://newmanwebdesign.co.uk/index.php/ ... user/52889
http://nordtreff.org/index.php/componen ... user/44819
http://neoklaw.com/index.php/component/ ... ser/681464
http://guarulhosnews.com.br/index.php/c ... user/49898
http://novissa.es/index.php/component/k ... ser/224151
http://nolimitstour.com/index.php/compo ... user/41577
http://nano-steps.com/index.php/compone ... ser/284418
http://nganhangtinchap.com/index.php/co ... ser/180740
http://nikettravels.com/index.php/compo ... ser/156967
http://notyourmamaswaffles.com/index.ph ... ser/628873
http://optim-t.ru/index.php/component/k ... ser/286024
http://optica-perspectiva.ru/index.php/ ... user/10258
http://armasecurity.com.au/index.php/co ... ser/403067
http://ozelsandalye.com/index.php/compo ... ser/300000
http://old.acc-techno.ru/index.php/comp ... ser/338766
http://aramhelp.org/index.php/component ... ser/458810
http://oway.gr/index.php/component/k2/i ... user/29318
http://ortodonciacarlosmanzano.com/inde ... user/35890
http://123vielgeld.de/index.php/compone ... ser/146087
http://ot-service.ru/index.php/componen ... ser/380022
http://oledinversiones.com/index.php/co ... user/47764
http://obmenmebeli.com.ua/index.php/com ... ser/540012
http://openingmind.org/index.php/compon ... user/18864
http://armenronov.info/index.php/compon ... ser/152075
http://omanwebpages.com/index.php/compo ... user/23885
http://www.gdaca.com/index.php/componen ... ser/601774
http://atualizacom.com.br/index.php/com ... user/33906
http://ojeandoperu.com/index.php/compon ... user/60533
http://animatographo.org.br/index.php/c ... ser/460533
http://www.gospelfaithradio.com/index.p ... ser/533415
http://galilea.co/index.php/component/k ... user/60983
http://imagesbylisette.com/index.php/co ... user/86666
http://iecpack.com/index.php/component/ ... ser/471573
http://honouraenergy.com/index.php/comp ... user/43091
http://iconecommunication.com/index.php ... ser/465083
http://hospitalmaterial.com/index.php/c ... ser/258644
http://ilite.com.au/index.php/component ... ser/243205
http://homedeal.co.ke/index.php/compone ... ser/377296
http://inthezonept.com.au/index.php/com ... ser/174834
http://www.imex-msk.ru/index.php/compon ... ser/299075
http://pfl-mma.ru/index.php/component/k ... ser/268226 W telewizorze oglądałem filmik o życiu prezesa.Życie nietypowe ,kawalerskie pod opieką ,kochanej nad życie mamusi i sztywność do ojca.Prezes pozostał w domu z milionami Polaków w chwili ogłoszenia stanu wojennego ,natomiast brata zamknęli.Tajemnica.Nastapił punkt zwrotny.Poznamy prezesa po czynach ,czyli zachowaniu w Sejmie w obliczu wystąpień neofaszystów ,z Listy Kukiza.Oni już dziś mówią o hienach ,które podobno nie uznają żołnierzy wyklętych .I może być tak ,że Jarosław razem z Ewą będą bronić nas przed zalewem brunatnej zarazy.
http://ilencer.com/index.php/component/ ... ser/110947
http://hollamdesign.com/index.php/compo ... ser/622847
http://hoamaihotel.com/index.php/compon ... ser/207704
http://isat.org.pe/index.php/component/ ... ser/106723
http://itets.ru/index.php/component/k2/ ... ser/693108
http://impulsqazeti.az/index.php/compon ... ser/172862
http://invencogroup.com/index.php/compo ... user/68099
http://homelink.cepat.net.id/index.php/ ... user/95062
http://paolamorini.com.br/index.php/com ... user/80649
http://innovacusco.org/index.php/compon ... user/33080
http://iprps.mx/index.php/component/k2/ ... ser/326396
http://praxis-rebholz.de/index.php/comp ... ser/231627
http://sara-hair.co.uk/index.php/compon ... user/47355
http://itcorporation.ru/index.php/compo ... ser/237481
http://www.hsaccounting.co.uk/index.php ... user/12393
http://radiocentinelahuancabamba.com/in ... /user/7071
http://www.ideaenergy.gr/index.php/comp ... ser/106217
http://www.importadoraindustrial.com.co ... ser/329883
http://barcocaribbean.net/index.php/com ... user/50140
http://in2it-homes.com/index.php/compon ... ser/635428
http://auto.mebah.com/index.php/compone ... ser/178609
http://be.bageshwori.com/index.php/comp ... user/38742
http://www.inetest-newtek.com/index.php ... ser/658077
http://auxanowatertechltd.com/index.php ... user/45733
http://barlamanalnsaa.com/index.php/com ... user/14474
http://www.hotmitshop.com/index.php/com ... ser/518755
http://bcel.uk/index.php/component/k2/i ... user/23224
http://omina.com.vn/index.php/component ... user/26875
http://ayna.af/index.php/component/k2/i ... ser/554277
http://rilaxradio.com/index.php/compone ... ser/152040
http://relsamex.com/index.php/component ... ser/159426
http://revista.aprendizagemecia.com/ind ... ser/155745
http://begooddriver.com/index.php/compo ... ser/553001 Polacy maja lustro w ktorym moga sie przejrzec. Nie draniami sa zydzi, chinczycy, wietnamczycy.... Zlo jest w nas. nasza indolencja, niezdolnosc do ciezkiej pracy, brak kreatywnosci i umiejetnosci wspolpracy, brak mobilnosci i zwyklej zaradnosci. Ci inni nas wyprzedzaja i nie przeszkadaja im takie czy inne rzady. Imigranci to olbrzymi wklad w kulture naszego narodu i nasza wspolne powodzenie materaialne. Tak przeciez budowane jest Ameryka.
http://beachesent.com/index.php/compone ... ser/642581
http://rusport24.ru/index.php/component ... ser/418110
http://saman-kantin.com/index.php/compo ... /user/9856
http://lawyer174.ru/index.php/component ... ser/157646
http://robocit.com/index.php/component/ ... ser/338767
http://alvarofenocchi.com.uy/index.php/ ... ser/175790
http://rypor24.ru/index.php/component/k ... ser/275737
http://russellscottmusic.com/index.php/ ... ser/533552
http://rjfenestration.com/index.php/com ... ser/306185
http://rumboagraria.com/index.php/compo ... ser/236374
http://roofingbyjameslcostello.com/inde ... user/33545
http://roma-tech.com/index.php/componen ... ser/190147
http://rlstage.org/index.php/component/ ... ser/501006
http://sachacausai.org/index.php/compon ... ser/302053
http://www.iseletrica.com.br/index.php/ ... ser/245201
http://www.kaohsiungfarm.com.tw/index.p ... ser/478615
http://rrksa.com/index.php/component/k2 ... ser/431815
http://kursy4u.ru/index.php/component/k ... ser/497974
http://www.labkhandzibast.ir/index.php/ ... ser/181263
http://koraks-auto.ru/index.php/compone ... user/35562
http://www.klimaatconcept.nl/index.php/ ... user/29062
http://samandej.com/index.php/component ... user/92458
http://krasa.anacosmo.ua/index.php/comp ... ser/343419
http://laffka.com.ua/index.php/componen ... user/55892
http://knu.cmelak.cz/index.php/componen ... ser/675975
http://kinder-dom.com/index.php/compone ... ser/274608
http://laforceofcourse.co/index.php/com ... ser/264871
http://keomagsupplies.com/index.php/com ... ser/115421
http://kosmeticaprof.su/index.php/compo ... ser/480868
http://korcak.ru/index.php/component/k2 ... ser/639092
http://liberty2fly.com/index.php/compon ... ser/377801
http://laguna-72.ru/index.php/component ... ser/122355
http://legendofindia.com/index.php/comp ... user/88153
http://kvcolabaalums.org/index.php/comp ... ser/463206
http://bhcmg.net/index.php/component/k2 ... ser/473542
http://livingthedream.nu/index.php/comp ... user/19253
http://bierinov.lescigales.org/index.ph ... ser/190784
http://bluecranetourism.com/index.php/c ... ser/305835
http://lpgtechgas.com.ua/index.php/comp ... ser/118888
http://logystyca.com/index.php/componen ... ser/226441
http://lifecover.co.za/index.php/compon ... ser/261493
http://liftedlow.com/index.php/componen ... ser/435787
http://kmpoolcare.com/index.php/compone ... ser/115799
http://leptonenergysolutions.com/index. ... ser/338298
http://lionelpictures.com/index.php/com ... ser/641194
http://littlemiracleschildcare.org/inde ... ser/422168
http://lc-man.com/index.php/component/k ... ser/280953
http://letstango.in/index.php/component ... user/46661
http://logicbenin.com/index.php/compone ... user/29260
http://live.tomislavnews.com/index.php/ ... ser/745179
http://semaar.com/index.php/component/k ... ser/302403
http://licenciaturaenderecho.com.mx/ind ... user/83895
http://lagosstatecommunitydevelopmentas ... user/24935
http://sapibonfoundation.com/index.php/ ... user/40271
http://lila-yoga.net/index.php/componen ... ser/341955
http://ozayviyol.com/index.php/componen ... ser/474315
http://sangosangtrong.com/index.php/com ... ser/617734
http://securitysystem.la/index.php/comp ... user/88527
http://saraytrade.com/index.php/compone ... ser/238402
http://leapgh.com/index.php/component/k ... ser/389857
http://savtastar.co.il/index.php/compon ... ser/114924
http://xn--250-hddqle4f.xn--p1ai/index. ... user/17650
http://xn--80aimjld2ao0i.xn--p1ai/index ... user/51476
http://cene.fantamaria.it/index.php/com ... t/user/252
http://www.luisreinach.com/index.php/co ... ser/264054
http://agencywestchester.com/index.php/ ... ser/138174
http://hranenieshin55.ru/index.php/comp ... /user/2075
http://accc.tresor.gouv.ci/index.php/co ... ser/883743
http://www.bintanblackcoral.com/index.p ... user/15496
http://ibiz-sp.com/index.php/component/ ... /user/1144
http://www.magentaprint.com.ua/index.ph ... ser/181709
http://www.makkoshotyka.hu/index.php/co ... user/30021
http://colegiosp.com.br/index.php/compo ... /user/3144
http://celtudatosfiatalok.hu/index.php/ ... user/24285
http://jetc.com.br/index.php/component/ ... user/54704
http://www.portal.criartemoveisdf.com.b ... user/14626
http://www.realty-bisness.ru/index.php/ ... user/32359
http://arganogroup.com/index.php/compon ... /user/1094
http://macami.org/index.php/component/k ... ser/159290
http://massagestore.ir/index.php/compon ... user/98534
http://rika.in/index.php/component/k2/i ... user/33326
http://new.lisasclients.co.uk/index.php ... user/12144
http://masterdizayn.com/index.php/compo ... ser/102514
http://industryconsulting.com.au/index. ... user/33522
http://majadahondajoven.es/index.php/co ... user/36255
http://marz-msk.ru/index.php/component/ ... ser/151639
http://www.redviva.hn/index.php/compone ... /user/4168
http://marta-fitness.de/index.php/compo ... user/30912
http://sarpu.org/index.php/component/k2 ... ser/263717
http://sbiz.ae/index.php/component/k2/i ... ser/211656
http://ausante.us/index.php/component/k ... ser/200854
http://kzmbi.kz/index.php/component/k2/ ... user/44899
http://www.etere.info/index.php/compone ... ser/672212
http://pizza-pazza.ro/index.php/compone ... t/user/364
http://bringyourbottle.co.za/index.php/ ... ser/182095
http://www.escopa.com.co/index.php/comp ... ser/376295
http://atlantavigilancia.com/index.php/ ... ser/194060
http://aplusde.in/index.php/component/k ... ser/230959
http://aquasursolar.co/index.php/compon ... ser/611456
http://bintara.sch.id/index.php/compone ... ser/399489
http://serviciointegraldeproyectos.com/ ... ser/633397

4. Tylko dla tego, że mamy w Polsce od roku 1989 państwo słabe, istniejące tylko na papierze oraz de facto brak prawdziwych związków zawodowych, to nikt z Państwowej Inspekcji Pracy ani tez z Urzędów Skarbowych nie zajmuje się ściganiem tych przedsiębiorców, którzy zatrudniają u siebie „na czarno” albo też „na szaro”. A gdyby takowe kontrole istniały, to nie było by problemu z osobami, które są formalnie zarejestrowane jako bezrobotne, a w rzeczywistości są one zatrudnione „na czarno” albo też „na szaro”.
5. Pośrednicy typu Work Service oferują zaś bardzo niskie stawki płacy, marne jej warunki oraz nie gwarantują oni stabilności zatrudnienia. Nic więc dziwnego, że nie znajdują oni chętnych na swoje „oferty”.
6. Na koniec – zgoda, że ubezpieczeniem zdrowotnym należy objąć każdego obywatela Polski. To jest przecież zagwarantowane w Konstytucji, a więc Urzędy Pracy nie mają prawa kogokolwiek jej pozbawić. Zaś to, że łamią one prawo i to bezkarnie, świadczy tylko tym, że państwo w Polsce istnieje tylko w teorii.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 11:30

Od 6 lat wyjezdzam w swieta na urlop w miare daleko. Wracam po tzw 3 krolach. Jestem tam gdzie slonce, z dala od tego swiatecznego jazgotu. Nigdy nie bylem entuzjasta snietego karpia i barszcu. Z zalem patrze jak moje - dorosle juz dziecko krazy miedzy mama (moja byla), tesciami i dziadkami. To dokladnie jak ja 20 lat temu. Czytam tez wypowiedzi na forach Z partnerkami (tak samo pewnie i z partnerami :)) to jest tak, że każdej można coś zarzucić. Jedna uprawia seks rzadziej niż byśmy chcieli, inna nie lubi jeździć na rowerze, trzecia jest ogólnie nie do zniesienia, ale ma fajną figurę i można liczyć na jej wsparcie w krytycznych chwilach. Za każdym razem okazuje się, że TRZEBA COŚ ZAAKCEPTOWAĆ, bo inaczej ani rusz. Kwestią tu jest chyba swego rodzaju iluzja że nowy partner będzie lepszy od starego (tak jak nowy komputer jest rzekomo szybszy, ale tylko przez pierwsze parę miesięcy :)). Czasem tak jest, jak np. zostawia się męża pijaka, ale może się również okazać, że przewróciliśmy świat do góry nogami po to żeby nic się nie zmieniło.Tekst nacechowany negatywnymi emocjami, źle się czyta. "Staropanieństwo zamieniło się obecnie w singielstwo" - to mylenie pojęć. Nie każdy samotny człowiek mówi, że jest singlem. Samotność, jak wiadomo to nie zawsze wybór, ale wyborem też być http://www.konthairakkan.com/index.php/ ... ser/171729
http://www.lamontana.net/index.php/comp ... ser/552099
http://www.kynast-gmbh.de/index.php/com ... user/25392
http://www.casadaestampa.com.br/index.p ... user/16148
http://alanechart.com/index.php/compone ... user/14719
http://www.mapsandmetrics.com.br/index. ... ser/169901
http://www.lixoeletronico.org.br/index. ... ser/143791
http://www.insermed.es/index.php/compon ... ser/255196
http://www.lemaef.com.br/index.php/comp ... ser/434434
http://www.i-v3d.ru/index.php/component ... user/38717
http://www.medicalicencehasa.net/index. ... ser/387164
http://altatecnologianegocios.com/index ... user/93823
http://www.jorgelozanoinc.com/index.php ... user/39373
http://www.iran9976.ir/index.php/compon ... user/95247
http://altomatanzas.cl/index.php/compon ... user/68884
http://www.indigo-fashion.ru/index.php/ ... user/23485
http://www.ioncanut.com/index.php/compo ... user/45627
http://www.lmxh.com/index.php/component ... user/35075
http://amichiprofessionals.com/index.ph ... ser/144262
http://www.jt-rakentajat.fi/index.php/c ... user/10147
http://alquilerdemontacargas7x24.com/in ... user/29355
http://www.kajoomla.com/index.php/compo ... ser/337205
http://www.lagoscocktailweek.com/index. ... user/23469
http://alleslober.com/index.php/compone ... user/85368
http://www.courier-shipping.com/index.p ... user/13819
http://ahmadpour.net/index.php/componen ... user/58250
http://www.goodmorninginfraa.com/index. ... user/58488
http://www.inggenium.com/index.php/comp ... ser/369088
http://www.wiganblockpaving.co.uk/index ... ser/503136
http://www.ifrsanwendergruppe.de/index. ... user/52952
http://www.japaneseautoworld.com/index. ... user/73325
http://www.institutoimr.com/index.php/c ... ser/485496
http://amkodor-bryansk.ru/index.php/com ... ser/581985
http://www.dianabeautycenter.com/index. ... user/35945
http://alexdapiata.com/index.php/compon ... ser/100268
http://www.floor.ua/index.php/component ... ser/313991
http://www.helpinfo03.fr/index.php/comp ... user/25169
http://www.ibln.org.br/index.php/compon ... user/34490
http://xmotokouloukatsis.gr/index.php/c ... user/14053
http://www.jkxn.com/index.php/component ... ser/179196
http://www.it-network.com.mx/index.php/ ... user/18343
http://www.helpvenice.org/index.php/com ... ser/618146
http://innovel.ru/index.php/component/k ... ser/211153
http://alyemenalyoum.com/index.php/comp ... ser/232758
http://stalpromizdelie.ru/index.php/com ... user/75100
http://www.jollyjollybakery.com/index.p ... user/56474
http://www.esco.pro/index.php/component ... ser/216112
http://www.frantoiogalioto.it/index.php ... user/24351
http://anclafilms.com/index.php/compone ... ser/520475
http://www.hotelcoronapinzolo.it/index. ... ser/799261
http://www.drdanielgomez.ec/index.php/c ... ser/326376
http://lilfi.com/index.php/component/k2 ... ser/350995
http://www.gladispansk.no/index.php/com ... ser/225386
http://ufa.polystek.ru/index.php/compon ... ser/163779
http://www.hojaverde.com.ec/index.php/c ... user/96297
http://www.hibmat.org/index.php/compone ... ser/355138
http://www.filtru-particule.ro/index.ph ... ser/459534
http://www.glaspunkt.ch/index.php/compo ... user/34735
http://www.elkheir-immobilier.ma/index. ... ser/141768
http://www.yfantidis-energy.gr/index.ph ... ser/500113
http://ooormp.ru/index.php/component/k2 ... ser/434120
http://www.volscreen.ru/index.php/compo ... user/29713
http://www.tdsmedia.co.uk/index.php/com ... user/37823
http://www.linziboyd.com/index.php/comp ... user/69694
http://www.fotodeibambini.com.br/index. ... ser/100298
http://www.espacoalegre.com.br/index.ph ... ser/119136
http://americandeathwish.com/index.php/ ... user/52100
http://www.escuelaamerica.cl/index.php/ ... ser/132506
http://www.fusionretrobooks.co.uk/index ... ser/432930
http://www.doc1000.skrzynie-lpg-serwis. ... ser/456552
http://www.lazytrader.com.mx/index.php/ ... user/35346
http://www.haj94.org/index.php/componen ... user/32950
http://www.elgrecoeretria.gr/index.php/ ... user/40743
http://www.far-malr.gov.eg/index.php/co ... user/28066
http://www.grupoenergetiko.cl/index.php ... ser/165687
http://www.techies4u.com/index.php/comp ... ser/659783
http://www.herbal-stores.com/index.php/ ... user/76536
http://al-minko.ru/index.php/component/ ... ser/185480
http://www.drzwi-poznan.com.pl/index.ph ... ser/477093
http://www.dulpan.es/index.php/componen ... ser/421120
http://xroom.by/index.php/component/k2/ ... user/62543
http://www.zenfluenced.com/index.php/co ... ser/114005
http://albayaniti.org/index.php/compone ... user/43543
http://travel.4ru.es/index.php/componen ... ser/223676
http://miroslawwisniewski.pl/index.php/ ... user/13242
http://choraindustrie.com/index.php/com ... ser/271354
http://www.guardinha.org.br/index.php/c ... ser/643676
http://www.shohada7tir.sch.ir/index.php ... ser/229985
http://gb-nev.ru/index.php/component/k2 ... ser/725088
http://www.foodoutlet.com.ng/index.php/ ... user/31284
http://www.expandtech.com.br/index.php/ ... ser/499578
http://www.dopravaregrut.sk/index.php/c ... ser/395338
http://www.fadkha.com/index.php/compone ... ser/115116
http://bobrowiecka10.pl/index.php/compo ... ser/129429
http://www.eventoslanoria.com/index.php ... ser/112300
http://www.graphicarian.ir/index.php/co ... ser/223421
http://zoloto-online.net/index.php/comp ... ser/377944
http://www.fundacaonokia.org/index.php/ ... ser/789313
http://zeidyalfaro.com/index.php/compon ... ser/224894
http://www.emenc.com.br/index.php/compo ... ser/110456
http://www.elgranchamandecatemaco.com/i ... ser/288419
http://www.fodmu.uni.edu.ni/index.php/c ... user/28579
http://www.divadollhair.com/index.php/c ... ser/534778
http://www.jwee.com.sg/index.php/compon ... user/25222
http://www.dermach.gr/index.php/compone ... ser/143502
http://lesrosiers.com/index.php/compone ... ser/265624 Dla mnie to trochę ciężka sprawa bo ma męża w porządku i trudno mi uzasadnić mieszanie się do ich związku skoro ona wydaje się z nim szczęśliwa a zależy mi na niej wiec się ciesze z jej szczęścia a z drugiej strony tak bardzo chciałbym być przy niej .
Uważam że nic nie powinienem robić bez zgody jej partnera ,
on powinien być świadom tego i jeśli ja jej się tez podobam
on powinien zdecydować czy była by ze mą szczęśliwa w końcu odpowiada za nią.
http://www.energeiaka-ktiria.gr/index.p ... ser/331982
http://macarena.com.co/index.php/compon ... ser/146844
http://drbehnaz.com/index.php/component ... ser/145240
http://www.electroking.ro/index.php/com ... user/13395
http://www.mueblesmadervip.com/index.ph ... ser/135766
http://imagenesespeciales.co/index.php/ ... ser/126908
http://uctworld.ae/index.php/component/ ... ser/121206
http://toyota.sumy.ua/index.php/compone ... ser/641065
http://www.dooccao.ru/index.php/compone ... ser/529935
http://www.currylawfirmpc.com/index.php ... ser/167580
http://zsemijoias.com.br/index.php/comp ... ser/114064
http://torttime.ru/index.php/component/ ... user/59673
http://www.dijonmachinesacoudre.com/ind ... ser/510985
http://trvlunion.ru/index.php/component ... ser/121628
http://unitycloud.com/index.php/compone ... user/73536
http://vioplastiki.com/index.php/compon ... ser/292811
http://tiendaslanuevaera.net/index.php/ ... ser/361908
http://council.bru.ac.th/index.php/comp ... user/58387
http://www.csne.ch/index.php/component/ ... user/32595
http://www.diathekecoaching.com.br/inde ... user/33708
http://teppichreinigung-anil.at/index.p ... user/77393
http://www.cvinrete.it/index.php/compon ... ser/361703
http://torinoauto.com.ua/index.php/comp ... ser/534989
http://kanumaotica.com.br/index.php/com ... ser/594001
http://www.kunokalba.lt/index.php/compo ... user/43035
http://www.gadasecurepay.com/index.php/ ... user/87680
http://www.clasica885.com/index.php/com ... ser/538965
http://www.hrlogic.com.au/index.php/com ... user/32959
http://pozitifaydinlatma.com/index.php/ ... ser/221231
http://www.gerva.lt/index.php/component ... ser/441246
http://tucsonwoori.com/index.php/compon ... ser/122972
http://triol21.ru/index.php/component/k ... ser/455572
http://www.deifil.pt/index.php/componen ... user/25522
http://regionalkidneywellnesscentre.com ... ser/178813
http://www.aquarrubia.es/index.php/comp ... ser/390988
http://2deabril.com/index.php/component ... ser/203476
http://www.citygn.ir/index.php/componen ... user/22305
http://linuxit.cl/index.php/component/k ... ser/213843
http://www.rodriguezchavarria.com/index ... user/98820
http://intezo.by/index.php/component/k2 ... ser/112514
http://www.couleursdesthes.com/index.ph ... user/51456
http://ipppp.ru/index.php/component/k2/ ... ser/101493
http://trade-farm.ru/index.php/componen ... ser/330446
http://www.netsyss.sk/index.php/compone ... user/23955
http://www.lifeboardco.com/index.php/co ... ser/160312
http://turtledreams.ca/index.php/compon ... user/45246
http://ordootehran.ir/index.php/compone ... ser/112347
http://impks.ru/index.php/component/k2/ ... ser/312782
http://theprintpackage.com/index.php/co ... ser/187230
http://transfluidrussia.ru/index.php/co ... ser/365018
http://taekwondoomsk.ru/index.php/compo ... ser/154990
http://www.deliveryenglish.com.br/index ... ser/453689
http://themargots.com/index.php/compone ... ser/519187
http://zelt.in/index.php/component/k2/i ... ser/185105
http://stomteatr.ru/index.php/component ... ser/278303
http://suhoyekoplast.ru/index.php/compo ... ser/160657
http://toptanhamak.com/index.php/compon ... ser/459120
http://arpce.info/index.php/component/k ... er/1116801
http://stroopwafelbakker.nl/index.php/c ... ser/262076
http://time-sheets.ru/index.php/compone ... ser/394969
http://www.creditaccess.ci/index.php/co ... user/26657
http://www.decouvreurs.com/index.php/co ... user/85409
http://zerdecor.kz/index.php/component/ ... user/18955
http://t74.ru/index.php/component/k2/it ... ser/295747
http://www.cosmoportals.com/index.php/c ... ser/172975
http://ice-man.ru/index.php/component/k ... ser/172984
http://tampabayrenal.com/index.php/comp ... user/40563
http://taemanagement.nl/index.php/compo ... user/84393
http://terryshaguy.org/index.php/compon ... user/29480
http://svalil.ru/index.php/component/k2 ... ser/266838
http://inanhquatang.com/index.php/compo ... user/20357
http://skomplektuem.com/index.php/compo ... ser/254120
http://sport-mag.net/index.php/componen ... ser/249635
http://empreendedoresdoreino.net/index. ... ser/109416
http://www.cgctv.ca/index.php/component ... ser/196646
http://steampunkchucks.com/index.php/co ... ser/105992
http://www.joomlapars.com/index.php/com ... user/87107
http://iqracbo.org/index.php/component/ ... ser/151428
http://www.bossbensshow.com/index.php/c ... ser/152195
http://sportservicepro.ru/index.php/com ... ser/252214
http://sportsklad.net/index.php/compone ... ser/128772
http://sloestate.ru/index.php/component ... user/38039 Na wstępie powiem, że artykuł niezwykle mnie zaciekawił, moze dlatego, że z takim "lekko" żonatym się ostatnio spotykam. Lekko, bo on twierdzi, że od 4 lat jest w separacji i nie żyje z żoną, ale pewne znaki nie pozwalają mi się łudzic... No ale cóż, wyrzuty sumienia juz nie są w modzie...
Zastanawia mnie natomiast inna rzecz. Jeżeli taka kochanka dostaje od tegoż żonatego 7 godzin w tygodniu, jest w pełni świadoma tego, ze on zasypia i budzi się przy innej kobiecie, czy ona w tej sytuacji ma byc wierną, płacząca, tęskniącą?? Wydaje mi się, ze tak właśnie jest... Kobieta stawia na sobie krzyżyk, przyszywa sobie łatke "zajęta" i przestaję się interesowac innymi. Weekendy spędza w towarzystwie butelki wina, po której kusi telefon... Ale wie, że moze go urzyc dopiero w poniedziałek, w godzinach pracy.
Autorka tekstu przedstawia kobiety jako wstrętne małpy, kradnące cudzych facetów. A czy ktoś zapytał o ich szczęście?? Uwikłane w chorą sytuację, skazane na wieczne czekanie, aż zostanie im rzucony ochłap uczucia i zainteresowania...
Nikomu nie życze byc karmionym resztkami, chocby nie wiem z jak wykwintnego stolu...
http://www.busiacountywomenrep.co.ke/in ... ser/211263
http://recept-povara.ru/index.php/compo ... ser/633065
http://instantlyageless.com.co/index.ph ... user/38674
http://tadanir.ir/index.php/component/k ... ser/117713
http://sloagency.ru/index.php/component ... user/53536
http://www.banksyswristbands.com/index. ... ser/196411
http://tcacom.com.br/index.php/componen ... ser/495893
http://st-elements.com/index.php/compon ... ser/407029
http://www.hamiltonconservationfoundati ... ser/177277
http://www.iken.co/index.php/component/ ... ser/137188
http://starluxonline.com.br/index.php/c ... ser/363238
http://www.cheapostar.com/index.php/com ... user/28203
http://www.fspbumnbersatu.com/index.php ... user/17188
http://halzova.ru/index.php/component/k ... ser/224606
http://solnyshko18.ru/index.php/compone ... ser/535738
http://www.cidmc.com/index.php/componen ... ser/280924
http://www.lesarji.si/index.php/compone ... ser/201156
http://www.baloven-nvr.ru/index.php/com ... ser/111981
http://srnatural.com/index.php/componen ... ser/271388
http://www.biegimasowe.pl/index.php/com ... ser/515180
http://antigua.tangotijuana.com/index.p ... ser/343394
http://habibi-lashes.ru/index.php/compo ... ser/216781
http://hindustanchamber.in/index.php/co ... ser/614726
http://www.backstagedance.gr/index.php/ ... ser/387413
http://www.carlosbayer.com/index.php/co ... ser/392248
http://gsk53a.ru/index.php/component/k2 ... ser/530458
http://www.bilseselektronik.net/index.p ... user/42312
http://sikiona.gr/index.php/component/k ... ser/359533
http://www.capacimex.com/index.php/comp ... user/90322
http://shop.britanikamers.com.ua/index. ... user/11972
http://www.bttavanco.com/index.php/comp ... ser/469042
http://incredit.me/index.php/component/ ... ser/312560
http://spmgi.com/index.php/component/k2 ... ser/452742
http://helso.ru/index.php/component/k2/ ... ser/136187
http://swahiba.org/index.php/component/ ... ser/415777
http://www.berildogalgaz.com/index.php/ ... ser/197178
http://taller-reimor.com.ve/index.php/c ... user/72150
http://shalerbikes.com/index.php/compon ... user/21472
http://www.contourcamera.lt/index.php/c ... ser/140989
http://hongtrust.com/index.php/componen ... ser/568478
http://www.higherlearningtv.co.za/index ... user/60326
http://gbzled.ir/index.php/component/k2 ... ser/132252 Artykuł bardzo stronniczy, jestem bardzo rozczarowana przede wszystkim autorką, której publikacje dotychczas wysoko sobie ceniłam.
Ktoś powyżej napisał, że oparty na "wnikliwej analizie" tematu, ja twierdzę, że analiza nie była wnikliwa tylko bardzo jednostronna, argumenty (w tym badania) wyszukane wyłącznie na poparcie z góry wyznaczonej i uznanej za jedynie słuszną przez autorkę tezy. Teza ta to oczywiście: "W dzisiejszych czasach społeczeństwo wymyśliło ładniejszą i wygodniejszą formę na określenie słusznie napiętnowanego przez społeczeństwo dziwadła jakim jest stara panna. Póki rzeczy nazywano po imieniu łatwo było napiętnować skazane na swój los stare panny, rzeczy się cokolwiek skomplikowały przy wejściu terminu "singielka" bo to trochę sugeruje własny wybór, własną drogę i własne wybory polegające m.in. na tym że w obawie przed staropanieństwem nie łapie się desperacko czegokolwiek. Otóż singielka taka jest na tyle spaczona moralnie i tak bardzo jej się w głowie poprzewracało, że stała się harpiem czyhającym na cudze nieszczęście. Przede wszystkim satysfakcję daje jej robienie krzywdy innym (samo rozbicie czyjegoś związku jest celem samym w sobie, bo przecież tak bardzo podniesie im to poczucie własnej wartości i zupełnie nieważne jak się będzie życie z tym facetem układało w przyszłości) a nawet jeśli celem jest jest jej szczęście (czyli już nie samo burzenie dla burzenia) to i tak zupełnie nie przejmuje się krzywdą innych (dzieci w szczególności) - czyli patrz 1 część zdania - harpiami są i nimi pozostaną. Koniec tezy.
http://greenprod.by/index.php/component ... user/58331
http://www.diarioacontecerchiapaneco.co ... user/21914
http://taconplc.com/index.php/component ... user/20728
http://www.attract-sensuality.com/index ... user/21647
http://www.behzistyaranbidgol.com/index ... ser/109599
http://studiomultiprofilo.com/index.php ... ser/130662
http://servicompraspanama.com/index.php ... ser/586283
http://hardwood-heaven.com/index.php/co ... ser/122857
http://santetoujours.info/index.php/com ... ser/611329
http://funagcy.com/index.php/component/ ... user/92610
http://sophie-cosmetics.co.il/index.php ... ser/333942
http://todayremembered.com/index.php/co ... user/22816
http://sinan-invest.com/index.php/compo ... ser/187909
http://tpcms-fraucourt.mmi-lepuy.fr/ind ... ser/272893
http://somersethousedc.com/index.php/co ... ser/514329
http://sinhala.slpc.lk/index.php/compon ... ser/126845
http://www.balletjovendelima.org/index. ... ser/102890
http://thaniniramdaily.com/index.php/co ... ser/424908
http://silverdiverscozumel.com/index.ph ... ser/496722
http://sallys-blog.de/index.php/compone ... ser/247976
http://www.barisan.org/index.php/compon ... user/39198
http://www.alant.by/index.php/component ... user/82856
http://www.givasesoresdeseguros.com/ind ... ser/350985
http://www.am689.com/index.php/componen ... ser/118850
http://www.3748305.ru/index.php/compone ... user/11532
http://www.rotoingenieria.com.co/index. ... ser/608027
http://formula-polimer.ru/index.php/com ... ser/380118
http://g-steel.ru/index.php/component/k ... ser/409423
http://g7automacao.com.br/index.php/com ... ser/113915
http://goldenkey18.ru/index.php/compone ... ser/181898
http://vseavtozap4asti.ru/index.php/com ... ser/196972
http://fresamedia.ru/index.php/componen ... ser/483840
http://www.gamernoob.com/index.php/comp ... ser/707610
http://sistemashumanos.org/index.php/co ... ser/602337
http://rincom-ex.ru/index.php/component ... ser/272965
http://shorewoodnailspa.com/index.php/c ... user/50440
http://www.alfo.com.mx/index.php/compon ... ser/571018
http://sb-stone.ru/index.php/component/ ... ser/131901
http://silverspread.com/index.php/compo ... ser/490756
http://wchockey.ru/index.php/component/ ... user/20725
http://ristorantelaquerciadirosa.com/in ... ser/173110
http://gdehome.com/index.php/component/ ... ser/507284
http://www.alfarored.com/index.php/comp ... ser/443685
http://wood-idea.com.ua/index.php/compo ... user/62561
http://www.dirtydogs-rocklive.de/index. ... /user/8417
http://vitrius.ru/index.php/component/k ... ser/283774
http://frisons.perroquet-passion.ch/ind ... user/24850
http://fillmoreeyeclinicoptical.com/ind ... user/47802
http://gilceleysantos.com/index.php/com ... ser/537054
http://www.awd.ir/index.php/component/k ... ser/410486
http://pzptm.com/index.php/component/k2 ... ser/162329
http://sodie-etiquettes.com/index.php/c ... /user/8089
http://res-catering.ru/index.php/compon ... ser/169182
http://gorki.com.ua/index.php/component ... ser/337048
http://respinaweb.com/index.php/compone ... ser/101052
http://www.ajsquare.es/index.php/compon ... ser/303015
http://salon-golubka.com/index.php/comp ... ser/644721
http://www.e2enearshore.com/index.php/c ... user/69888
http://rhch.ir/index.php/component/k2/i ... user/43913
http://ferromagazine.com/index.php/comp ... ser/180448
http://nuestromundo.ec/index.php/compon ... user/17965
http://flowerboxintl.com/index.php/comp ... ser/200128
http://protovoulia-metopo.gr/index.php/ ... user/57108
http://football-light.com/index.php/com ... ser/312125
http://rytemindzent.com/index.php/compo ... ser/131181
http://weddingdaymag.com/index.php/comp ... ser/608292
http://webmarksites.com.br/index.php/co ... ser/365075
http://pueblos-magicos-mexico.com/index ... user/39951
http://rocate.cl/index.php/component/k2 ... user/49152
http://woods-group.com/index.php/compon ... user/52327
http://svyturiolaikrastis.lt/index.php/ ... user/85428
http://gamepointsc.com/index.php/compon ... ser/460483
http://www.aliciasoltero.com/index.php/ ... user/58535
http://annadonahueart.com/index.php/com ... ser/126339
http://www.acegui.com/index.php/compone ... ser/493898
http://www.continautos.com/index.php/co ... ser/260244
http://www.rojocreation.com/index.php/c ... ser/403955
http://www.mariadolorespaoli.com/index. ... ser/202935
http://www.globaldesignsbuilders.com/in ... ser/455087
http://lfsoa.org/index.php/component/k2 ... ser/679689
http://www.vodasig.ro/index.php/compone ... ser/461783
http://wfa.sg/index.php/component/k2/it ... user/83287
http://www.allyoueverwantedparties.com/ ... ser/255513
http://www.rejennis.com/index.php/compo ... ser/319846
http://cementcom.com/index.php/componen ... ser/123542
http://xn-----6kcabhsge5ambjllmkk5awn0k ... user/22005
http://www.vitaminfirenze.it/index.php/ ... ser/511750
http://tennisinnovator.com/index.php/co ... user/83175
http://www.webmarketingadp.it/index.php ... user/50845
http://www.arnnitahandlooms.com/index.p ... user/99475
http://www.vianneyherbreteau.fr/index.p ... ser/384329
http://www.zirpoosh.net/index.php/compo ... user/12053
http://fasttrack.globelocus.com/index.p ... ser/144120
http://xn----7sbabka3acmorymbi6s.xn--p1 ... user/96694
http://www.wirhelfenbeimgrenzbau.de/ind ... user/23272
http://www.villa-vip.ru/index.php/compo ... ser/155467
http://xn----btbkhzun4i.xn--p1ai/index. ... user/96989
http://www.noblesseproperty.com/index.p ... user/69215
http://www.woodecohouse.co.uk/index.php ... ser/159999
http://www.pearl-harbor.ru/index.php/co ... ser/539418
http://cima-co.com/index.php/component/ ... ser/550078
http://xn---73-eddefk8bvfc6c.xn--p1ai/i ... user/88757
http://l-club.kz/index.php/component/k2 ... ser/180163
http://sabtransit.guineewebdesign.com/i ... /user/1850
http://www.hi-tekss.com/index.php/compo ... ser/461258
http://thediamondentity.com/index.php/c ... /user/5541
http://reducto.sumar.biz/index.php/comp ... ser/143870
http://rosewax.com/index.php/component/ ... ser/256094
http://vuanongsan.com/index.php/compone ... user/71850
http://xn--21-plcq8g.xn--p1ai/index.php ... user/43382
http://fahrettinozcan.com/index.php/com ... user/58029
http://www.photo-coiffure.com/index.php ... ser/625833
http://www.albertomanzone.it/index.php/ ... user/11311
http://xn--80aimaujdmka.xn--p1ai/index. ... user/77849
http://graphiction.com/index.php/compon ... user/71709
http://hookah-dubai.ru/index.php/compon ... user/79986
http://xn---34-5cdfxb2cf3bw9j.xn--p1ai/ ... ser/122088
http://xn--80aaggsdegjfnhhi.xn--p1ai/in ... ser/108292
http://xn--74-jlcd9abmbos.xn--p1ai/inde ... ser/146369
http://www.mediomnia.com/index.php/comp ... user/16006
http://teldiscorp.com/index.php/compone ... ser/337213
http://vhodniedverisale.ru/index.php/co ... ser/247492
http://fyren.barne.info/index.php/compo ... user/17753
http://ecoworldtravelagency.com/index.p ... user/20700
http://ostrichmobility.com/index.php/co ... user/24004
http://xn--34-8kc3bfr2e.xn--p1ai/index. ... user/32862
http://urya-mongolie.com/index.php/comp ... ser/124976
http://xn--n1adbd4d.xn--p1ai/index.php/ ... user/73058
http://divinapharm.eu/index.php/compone ... user/92844
http://ratuindah.com/index.php/componen ... user/29790
http://vent-project-stroy.ru/index.php/ ... user/70684
http://domain7.taoservis.ru/index.php/c ... user/16512
http://waracorp.co.th/index.php/compone ... ser/135162
http://xn--80aagjzgiramgnn.xn--p1ai/ind ... ser/111788
http://doradca.nl/index.php/component/k ... ser/104830
http://dkgroup.su/index.php/component/k ... ser/128482
http://ahmadabedini.ir/index.php/compon ... ser/262992
http://world-books.com.ua/index.php/com ... ser/356963
http://www.progreser.com.co/index.php/c ... user/29385
http://www.rk-lider.ru/index.php/compon ... ser/210469
http://www.ziltech.com.ve/index.php/com ... user/56606
http://www.alphaconsultltd.com/index.ph ... ser/100208
http://wingroup.ua/index.php/component/ ... ser/430054
http://www.polypackaging.lk/index.php/c ... ser/182509
http://www.questionscitoyens.com/index. ... ser/411716
http://dip-store.com/index.php/componen ... user/75211 Przytaczając wyniki badań, o tym że wzrasta odstetek osób, którym nie przeszkadza to że wchodzą w związki innych osób nie podała autorka wartości, i nie wiadomo czy chodzi o wzrost np. z 1% do 2% (czyli niewiele), czy też np. z 50% do 90% (czyli jakby dużo) wsród tychże harpiowatych singli, którzy nie zważają na krzywdę innych. Jako przykład zacietrzewiałego kłusownika, na podstawie którego rzesza czytelników wyrabia sobie określony stereotyp, podaje autorka tzw. "wydatną", której na pierwszy rzut oka sympatią autorka raczej nie darzy. Teksty „wydatnej” do żony „wyrwanego” są rzeczywiście straszne, ale chamstwo to cecha indywidualna, nie zarezerwowana wyłącznie dla singli i równie często zdarzająca się wśród chudych, wdowców, mężatek itd… Z ogólnego wizerunku złej „wydatnej” czytelnik zapewne ma również wywnioskować, że posiadanie dziecka z „wyrwanym” też było elementem zamierzonej, perfidnej i chamskiej gry, kolejnym krokiem zaplanowanej strategii kłusowniczej a do tego żeby go osiągnąć „wydatna” z pewnością zgwałciła „wyrwanego”, bo jakże inaczej…
http://xn--80atjcdg5d.xn--p1ai/index.ph ... ser/119267
http://dixion.ua/index.php/component/k2 ... ser/335068
http://www.radiolegal.com.mx/index.php/ ... ser/524435
http://eko-master.pl/index.php/componen ... ser/347350
http://www.buildexpo.ly/index.php/compo ... ser/186028
http://www.archteksa.lt/index.php/compo ... user/45772
http://dmgconceptsante.fr/index.php/com ... user/24582
http://www.alkore-potolki.ru/index.php/ ... user/38425
http://vainmuebles.com/index.php/compon ... user/57865
http://libyafairs.com/index.php/compone ... user/56968
http://vulkan12.org/index.php/component ... ser/288849
http://vam-teplo.com.ua/index.php/compo ... ser/383936
http://elitplus72.ru/index.php/componen ... ser/379355
http://cy-clist.com/index.php/component ... user/40803
http://ediperca.com/index.php/component ... ser/224469
http://dicoep.com/index.php/component/k ... ser/204071
http://elephant-sky.com/index.php/compo ... ser/861166
http://www.psihoterapeutarhip.ro/index. ... ser/452601
http://vorkfabrika.ru/index.php/compone ... ser/389231
http://rumahsakit-ridwan.com/index.php/ ... user/31360
http://disicoat.com/index.php/component ... user/58999
http://domy-drewniane-szkieletowe.com/i ... user/34144
http://egekap.net/index.php/component/k ... user/66971
http://astcompany.kz/index.php/componen ... user/75835
http://edu-shmr.ru/index.php/component/ ... ser/375881
http://www.shahrebarantour.ir/index.php ... ser/227403
http://agonteatro.com/index.php/compone ... ser/237331
http://www.sipofu.ci/index.php/componen ... ser/189498
http://www.sun-dex.ru/index.php/compone ... ser/425706
http://www.soldatigiuseppe.it/index.php ... ser/289421
http://unitedsouthamericabrokers.com/in ... user/54855
http://www.snehalpharma.com/index.php/c ... user/59851
http://dobrywizerunek.pl/index.php/comp ... ser/755992
http://www.sciop.info/index.php/compone ... ser/155298
http://www.perfectfitwardrobes.com.au/i ... user/86897
http://www.clinicasapia.com.br/index.ph ... user/55981
http://www.shawpnil.com/index.php/compo ... ser/119172
http://www.ajayurveda.com/index.php/com ... user/34305
http://www.skymanagers.net/index.php/co ... ser/105479
http://www.sky.edu.jo/index.php/compone ... user/69188
http://weddingthings.lk/index.php/compo ... user/47794
http://www.elitawyprzedaze.pl/index.php ... user/74794
http://lagunainfoco.com.br/index.php/co ... ser/259481
http://smart-kicks.com/index.php/compon ... ser/460492
http://webdesign.harveysolutions.co.za/ ... ser/196107
http://www.artaturkmobilya.com/index.ph ... ser/355003
http://silver-steel.ir/index.php/compon ... user/26841
http://5dcinema5d.com/index.php/compone ... ser/199251
http://shahresabz.ir/index.php/componen ... ser/126611
http://www.supermercadoscoflhisa.com/in ... ser/322285
http://emanuelabellezza.com/index.php/c ... ser/641846
http://www.lbscek.ac.in/index.php/compo ... ser/818755
http://situx.fr/index.php/component/k2/ ... user/93739
http://www.siacsas.com/index.php/compon ... user/33972
http://zapotlanejoradio.com/index.php/c ... user/25762
http://www.sindvest.com.br/index.php/co ... ser/712245
http://shullca.com/index.php/component/ ... ser/200372
http://rp3propaganda.com.br/index.php/c ... ser/114095
http://shahjalalgroup-bd.com/index.php/ ... ser/165854
http://www.codehutab.org.mx/index.php/c ... ser/525895
http://singaporeaccountant.com.sg/index ... user/68184
http://www.stringybarkplace.com.au/inde ... ser/151804
http://brus-elit.ru/index.php/component ... ser/140296
http://www.cmlmtd.net/index.php/compone ... user/29769
http://shakimuddin.com/index.php/compon ... ser/284428
http://bf-i-ukraine.com/index.php/compo ... ser/166917
http://sjtour.mindorenyos.com/index.php ... ser/139842
http://belleproperties.co.uk/index.php/ ... user/41192
http://www.guamarpedras.com.br/index.ph ... user/71220
http://www.champaignmediation.com/index ... ser/137859
http://breakthrews.com/index.php/compon ... ser/354009
http://bilgitekyalitim.com/index.php/co ... ser/153795
http://www.cnmodelos.com.ec/index.php/c ... ser/215452
http://micupondescuento.es/index.php/co ... user/46643
http://elivk.com/index.php/component/k2 ... ser/657553
http://sklad77.com/index.php/component/ ... user/93826
http://www.changes.mn/index.php/compone ... ser/149866
http://biblioweb.co/index.php/component ... ser/470153
http://ablelifesolutions.com/index.php/ ... ser/452246 W swojej „wnikliwej analizie” nie pochyla się autorka zupełnie nad rolą żon/mężów/partnerów romansujących i zdradzających swoje drugie połowy, użyte przez autorkę określenie „wyrwany mąż” sugeruje, że rola ta w całym zjawisku jest bierna, drugoplanowa i w zasadzie zupełnie nieistotna. Pasuje do całej układanki używana terminologia, bo przecież ofiara kłusownika (już nawet nie myśliwego polującego legalnie) żyje sobie swoim leśnym lub podwodnym życiem i nie ma wpływu na to jak i kiedy zostanie ustrzelona albo porażona prądem czy złapana w sidła.
Na przeanalizowanie i przytoczenie w publikacji badań na okoliczność ludzkich dramatów rozgrywających się po stronie „kłusowniczki”, „wydatnej”, „trzeciej” itd. nie starczyło autorce czasu i miejsca. Istnienie jakichkolwiek dylematów i wątpliwości przy podejmowaniu dobrych i złych decyzji życiowych wskazuje przecież na istnienie szczątków sumienia, a to zupełnie nie pasuje do układanki i obrazu pozbawionego kręgosłupa moralnego, „wydatnego” harpia.
Kończę, idę na polowanie. Hmm, na kogo by tu sobie dziś zakłusować… może na Świętego Mikołaja !! Tak mu w głowie zawrócę, że zapomni o prezentach. Będzie to dla mnie doskonała okazja by nakarmić się ludzką krzywdą i cierpieniem dzieci, bez których to pożywek przecież nie mogę życ…
http://blog.startartperception.com/inde ... /user/9425
http://boattradeinternational.com/index ... ser/675365
http://bpg-au.com/index.php/component/k ... ser/570365
http://mdsoftsistemas.com/index.php/com ... ser/497448
http://magoli.com/index.php/component/k ... ser/192769
http://tsunami-guard.ru/index.php/compo ... ser/518264
http://uail.com.ua/index.php/component/ ... ser/218119
http://www.centurionmedia.co.ug/index.p ... ser/765410
http://menajeperu.com/index.php/compone ... ser/283901
http://mctramites.com/index.php/compone ... ser/237776
http://tzpo72.ru/index.php/component/k2 ... ser/467820
http://triotrans.ru/index.php/component ... ser/215784
http://travelsolution.info/index.php/co ... user/69128
http://mbaudaadventist.org/index.php/co ... user/91085
http://mimascotaencasa.com/index.php/co ... ser/161234
http://michaelmcdonald.biz/index.php/co ... ser/583635
http://m.autogate.co.za/index.php/compo ... ser/130978
http://adum.um.edu.my/index.php/compone ... ser/612054
http://travel.evertrust-eg.com/index.ph ... ser/281306
http://mesabr.com.br/index.php/componen ... ser/159945
http://www.fantasiediariel.com/index.ph ... ser/443576
http://tsamarasafaris.com/index.php/com ... user/27737
http://minmag.mining.kz/index.php/compo ... ser/686330
http://bps-la.com/index.php/component/k ... ser/268341
http://mayameynews.ir/index.php/compone ... user/15500
http://mcsites.ru/index.php/component/k ... ser/230508
http://www.fundacionlogros.org.uy/index ... ser/518329
http://matricula-fiee.com/index.php/com ... ser/427727
http://txcog.com/index.php/component/k2 ... user/38723
http://mcvaleo.ru/index.php/component/k ... ser/173804
http://www.fusionchocolates.com.au/inde ... user/18753
http://meltpointplastics.com/index.php/ ... ser/352342
http://cambarddevelopment.com/index.php ... ser/688316
http://melros.com.br/index.php/componen ... ser/320770
http://mobuca-algerie.com/index.php/com ... user/78935
http://celaeperu.com/index.php/componen ... user/25288
http://vishe-krishi.ru/index.php/compon ... ser/245000
http://vipauto37.ru/index.php/component ... ser/128292
http://megasomeluz.com.br/index.php/com ... ser/102564
http://www.formacionyoficios.es/index.p ... user/56317
http://mundo-vision.com/index.php/compo ... ser/585981
http://monkeybusinessband.stlwebsolutio ... ser/796416
http://upq.com.br/index.php/component/k ... ser/173411
może.Niekoniecznie kobieta używa "strzelby Erosa", to często strzelba "rani". Samotność wzmaga w kobiecie tzw. dążenie... do "zagospodarowania" swojego terenu. Często się zdarza, że wkracza na teren już zajęty. A wtedy Eros i strzelba stanowią nieszczęście. Często bywa, że "moje" kosztem "innego" się staje. Często, to nie ma znaczenia. Tylko ból pozostaje.
mlodych kobiet wylewajacych swoje zale. Nie dziwie sie, ze czekaja konca zeby troche odpoczac. Ja choinki nie mam i nie tesknie za nia, atmosfera swiateczna na urlopie nie jest nachalna, jestem w hotelach i obsluga sprzata. Telewizji nie ogladam, ale jest internet, wiec dociera co sie w tym nieszczesnym kraju wyrabia.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 16:34

Jestem obecnym e-palaczem. I mówię o tym z wielką dumą. Zanim usłyszałem o tym wynalazku paliłem i to sporo: oaczka dziennie była normą, a potrafiłęm i 3 dziennie opędzlować paląc po 3-4 sztuki odpalane od siebie. I tak przez 15 lat. To jest kuriozum! Śmierdziałem szlugami, kondycja spadałą na psy, smaki i zapachy ostro przytępione, kaszel jak u ofiary POChP, bolący łeb... E-palę "dopiero" od 14 dni - przez ten czas nawet mnie do śmierdziucha nie zaciągnęło. E-papieros dostarcza mi wszystkiego czego potrzebuję: i nikotyny i tego całego atawizmu związanego z paleniem ("dym", zaciąganie, trzymanie w ręce), a czego nie dały mi ani pastylki, ani gumy czy plastry reklamowane jako NTZ. Na mnie nie działały, dalej paliłem ja smok, dodatkowe interakcje i skutki nieporządane typu nudności z wymiotaki, biegunki. Swoją drogą... ich statystyki skuteczności są co najmniej śmieszne: skuteczność w porywach do 14%. W dodatku ich dawki przyjmowania wg. producentów podają dopuszczalne dawki w wysokości 60 mg nikotyny na dzień . Gdyby taką dawkę podać jednorazowo, to efektem byłaby już tylko sosnowa jesionka, czy z czego teraz trumny robią. Zarzut o możliwości przedawkowania też jest śmieszny: skoro 1 ml e-liquidu zawiera 18 mg nikotyny to dziennie trzebaby zainchalować ponad 3 ml, co daje ilość wręcz olbrzymią do zurzycia w ciągu doby. Z e-papierosem jest jak z analogiem - całkiem wyraźnie występuje granica nasycenia nikotyną i palacz na jakiś czas jest pozbawiany przez swój własny organizm potrzeby "zapalenia. Odkąd e-palę powoli zaczynam na nowo odkrywać smaki i zapachy. Na przykad dziś rano się ucieszyłem jak ładnie potrafi pachnieć kawa mielona!
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 16:36

Paczka Marlboro= 9,70zł, koszt wytworzenie, reklamy, rozwiezienia tych fajek=2zł, reszta trafia do skarbu państwa. Palacze są najbardziej sumiennymi i dochodowymi płatnikami podatków, a raczej dopłacaczami do wszystkich nieudanych projektów budżetowych państwa. Drogi rządzie miłościwie nam panujący! Ja mam propozycję doskonałej ustawy: każdemu palaczowi kulka w łeb i po problemie, po co mamy komuś smrodzić? Tylko za pół roku Polska ogłosi bankructwo- poszukajcie, jak poważną pozycją w budżecie państwa jest dochód z akcyzy. Rząd pięknie doi nas z kasy, a my z jego strony mamy tylko coraz gorzej. "otyli na pewno nie powinni dostawać opieki medycznej, sami sobie zgotowali taki los". Może nie tak drastycznie, ale dwa bilety autobusowe powinni kupować, bo wkurza mnie, kiedy płacę za bilet tyle samo, a zajmuję pół miejsca, gdyż 1,5 potrzebuje jakieś babsko z wielką d..., które jeszcze wcina pączka:)
Uważam, że kulturalni palacze wraz z kulturalnymi niepalącymi mogą żyć jak najbardziej w zgodzie i nie jest potrzebna do tego idiotyczna ustawa- dla niekulturalnych (śmiecących proponuję wysokie mandaty, nie tylko "antynikotynowych" denerwuje syf). Jeśli zaś chodzi o knajpy, to dlaczego nie ma na przykład przepisów regulujących to, jaki ma być system wentylacyjny? Byłam w klubie, gdzie prawie wszyscy wokół mnie palili, ale wentylacja tego miejsca była tak dobra, że dym mnie nikogo nie drażnił. http://rosewax.com/index.php/component/ ... ser/257282
http://xn--80aimaujdmka.xn--p1ai/index. ... user/78540
http://divinapharm.eu/index.php/compone ... user/93702
http://vhodniedverisale.ru/index.php/co ... ser/248450
http://fyren.barne.info/index.php/compo ... user/18417
http://graphiction.com/index.php/compon ... user/72627
http://xn--34-8kc3bfr2e.xn--p1ai/index. ... user/33417
http://domain7.taoservis.ru/index.php/c ... user/16640
http://ecoworldtravelagency.com/index.p ... user/21095
http://xn--n1adbd4d.xn--p1ai/index.php/ ... user/73936
http://ostrichmobility.com/index.php/co ... user/24808
http://world-books.com.ua/index.php/com ... ser/357789
http://vent-project-stroy.ru/index.php/ ... user/70967
http://dkgroup.su/index.php/component/k ... ser/129253
http://www.rk-lider.ru/index.php/compon ... ser/211272
http://urya-mongolie.com/index.php/comp ... ser/125934
http://www.progreser.com.co/index.php/c ... user/29452
http://wingroup.ua/index.php/component/ ... ser/430940
http://www.ziltech.com.ve/index.php/com ... user/57345
http://dmgconceptsante.fr/index.php/com ... user/24950
http://eko-master.pl/index.php/componen ... ser/348547
http://dip-store.com/index.php/componen ... user/75903
http://www.alphaconsultltd.com/index.ph ... ser/101126
http://vuanongsan.com/index.php/compone ... user/72667
http://emc-energia.es/index.php/compone ... user/56141
http://www.alkore-potolki.ru/index.php/ ... user/39137
http://www.questionscitoyens.com/index. ... ser/412566
http://www.radiolegal.com.mx/index.php/ ... ser/525795
http://dixion.ua/index.php/component/k2 ... ser/336150
http://ratuindah.com/index.php/componen ... user/30572
http://elitplus72.ru/index.php/componen ... ser/380421
http://ediperca.com/index.php/component ... ser/225571
http://egekap.net/index.php/component/k ... user/67912
http://edu-shmr.ru/index.php/component/ ... ser/376925
http://elephant-sky.com/index.php/compo ... ser/863069
http://dicoep.com/index.php/component/k ... ser/204465
http://disicoat.com/index.php/component ... user/59765
http://libyafairs.com/index.php/compone ... user/57972
http://waracorp.co.th/index.php/compone ... ser/136665
http://www.sun-dex.ru/index.php/compone ... ser/426706 Były wiceminister "Iwabradyna" ma doświadczenie w paru sprawach. Dotychczas znane były dwie: skrobanki i wpisywanie leków na listy refundacyjne. Teraz do jego wachlarza uzdolnień doszły jak widać e-papierosy. Człowiek renesansu po prostu. Tańczy, śpiewa, recytuje...
http://vorkfabrika.ru/index.php/compone ... ser/390048
http://www.soldatigiuseppe.it/index.php ... ser/290319
http://www.snehalpharma.com/index.php/c ... user/60120
http://domy-drewniane-szkieletowe.com/i ... user/34928
http://dobrywizerunek.pl/index.php/comp ... ser/758333
http://www.psihoterapeutarhip.ro/index. ... ser/454094
http://www.clinicasapia.com.br/index.ph ... user/56781
http://www.archteksa.lt/index.php/compo ... user/46683
http://www.skymanagers.net/index.php/co ... ser/106595
http://www.sciop.info/index.php/compone ... ser/156377
http://www.elitawyprzedaze.pl/index.php ... user/75133
http://astcompany.kz/index.php/componen ... user/76545
http://unitedsouthamericabrokers.com/in ... user/55786
http://agonteatro.com/index.php/compone ... ser/238030
http://www.shawpnil.com/index.php/compo ... ser/120191
http://weddingthings.lk/index.php/compo ... user/47859
http://www.ajayurveda.com/index.php/com ... user/34772
http://xn--80atjcdg5d.xn--p1ai/index.ph ... ser/120159
http://silver-steel.ir/index.php/compon ... user/27614
http://shahresabz.ir/index.php/componen ... ser/127507
http://situx.fr/index.php/component/k2/ ... user/93740
http://vam-teplo.com.ua/index.php/compo ... ser/385085
http://www.supermercadoscoflhisa.com/in ... ser/323251
http://www.perfectfitwardrobes.com.au/i ... user/87845
http://www.sky.edu.jo/index.php/compone ... user/69527
http://www.siacsas.com/index.php/compon ... user/34586
http://5dcinema5d.com/index.php/compone ... ser/200421
http://www.cmlmtd.net/index.php/compone ... user/30356
http://shullca.com/index.php/component/ ... ser/201217
http://singaporeaccountant.com.sg/index ... user/68730
http://zapotlanejoradio.com/index.php/c ... user/26370
http://shakimuddin.com/index.php/compon ... ser/285595
http://lagunainfoco.com.br/index.php/co ... ser/259929
http://bf-i-ukraine.com/index.php/compo ... ser/167572
http://www.lbscek.ac.in/index.php/compo ... ser/820574
http://www.sindvest.com.br/index.php/co ... ser/713822
http://shahjalalgroup-bd.com/index.php/ ... ser/166829
http://emanuelabellezza.com/index.php/c ... ser/643019
http://rp3propaganda.com.br/index.php/c ... ser/115038
http://webdesign.harveysolutions.co.za/ ... ser/197184
http://elivk.com/index.php/component/k2 ... ser/659069
http://micupondescuento.es/index.php/co ... user/47404
http://www.cnmodelos.com.ec/index.php/c ... ser/216519
http://belleproperties.co.uk/index.php/ ... user/41544
http://bilgitekyalitim.com/index.php/co ... ser/154557
http://sjtour.mindorenyos.com/index.php ... ser/141064
http://sklad77.com/index.php/component/ ... user/94728
http://www.codehutab.org.mx/index.php/c ... ser/527797
http://breakthrews.com/index.php/compon ... ser/355362
http://bpg-au.com/index.php/component/k ... ser/571703
http://www.stringybarkplace.com.au/inde ... ser/152584
http://uail.com.ua/index.php/component/ ... ser/219619
http://mdsoftsistemas.com/index.php/com ... ser/498567
http://tzpo72.ru/index.php/component/k2 ... ser/469015
http://blog.startartperception.com/inde ... /user/9462
http://travelsolution.info/index.php/co ... user/70035
http://boattradeinternational.com/index ... ser/676873
http://triotrans.ru/index.php/component ... ser/217401
http://mbaudaadventist.org/index.php/co ... user/91947
http://magoli.com/index.php/component/k ... ser/193545
http://ablelifesolutions.com/index.php/ ... ser/453647
http://tsunami-guard.ru/index.php/compo ... ser/519465
http://www.fantasiediariel.com/index.ph ... ser/444487
http://mctramites.com/index.php/compone ... ser/238799
http://www.changes.mn/index.php/compone ... ser/150289
http://mcsites.ru/index.php/component/k ... ser/231328
http://mimascotaencasa.com/index.php/co ... ser/162133
http://travel.evertrust-eg.com/index.ph ... ser/282429
http://www.centurionmedia.co.ug/index.p ... ser/766940
http://minmag.mining.kz/index.php/compo ... ser/689467
http://m.autogate.co.za/index.php/compo ... ser/131646
http://michaelmcdonald.biz/index.php/co ... ser/585228
http://meltpointplastics.com/index.php/ ... ser/353339
http://mesabr.com.br/index.php/componen ... ser/160904
http://matricula-fiee.com/index.php/com ... ser/429461
http://mcvaleo.ru/index.php/component/k ... ser/175010
http://mobuca-algerie.com/index.php/com ... user/79716
http://vishe-krishi.ru/index.php/compon ... ser/246169
http://tsamarasafaris.com/index.php/com ... user/28077
http://txcog.com/index.php/component/k2 ... user/39650
http://www.fundacionlogros.org.uy/index ... ser/520784
http://www.guamarpedras.com.br/index.ph ... user/71926
http://vipauto37.ru/index.php/component ... ser/128984
http://adum.um.edu.my/index.php/compone ... ser/614250
http://vipautotrans.ru/index.php/compon ... ser/103167
http://www.fusionchocolates.com.au/inde ... user/19491
http://megasomeluz.com.br/index.php/com ... ser/103220
http://melros.com.br/index.php/componen ... ser/321781
http://cambarddevelopment.com/index.php ... ser/690498
http://www.formacionyoficios.es/index.p ... user/56909
http://urmex.cl/index.php/component/k2/ ... ser/155892
http://upq.com.br/index.php/component/k ... ser/174161
http://calitecbolivia.com/index.php/com ... ser/114876
http://bps-la.com/index.php/component/k ... ser/269738
http://vengaamipueblo.com/index.php/com ... ser/231096
http://unitslimited.net/index.php/compo ... user/29566
http://cfeii.com/index.php/component/k2 ... ser/474703
http://www.airbornecentre.com.au/index. ... ser/162241
http://veterinarioscoamo.com/index.php/ ... ser/741591
http://www.giftedclothing.co.uk/index.p ... user/15766
http://www.akkuslartalhayapi.com/index. ... ser/107443
http://www.alasid.org/index.php/compone ... user/50138
http://www.glenviewschoolofarts.com/ind ... ser/244761
http://optima-horeca.ru/index.php/compo ... ser/240568
http://www.adraindia.org/index.php/comp ... ser/605499
http://vinhomes-riverside.com/index.php ... ser/421740
http://darbin-design.ru/index.php/compo ... ser/404050
http://www.juanmarquinegolf.com/index.p ... ser/258693
http://www.integrityclassique.com/index ... ser/132381
http://www.gundogduaydinlatma.com/index ... ser/271905
http://www.jassalfilms.com/index.php/co ... ser/126798
http://lr.ly/index.php/component/k2/itemlist/user/90110
http://www.agrojardin.net/index.php/com ... ser/777943
http://www.jorginza.com/index.php/compo ... user/50818
http://pelucasboreal.com/index.php/comp ... ser/144094
http://crysalys.hu/index.php/component/ ... ser/116067
http://www.khateerydent.com/index.php/c ... ser/263813
http://pkw-verkaufen-autoankauf.de/inde ... ser/107727
http://www.demlaser.com/index.php/compo ... ser/339477
http://www.ipamsafaris.com/index.php/co ... user/80700
http://www.insight-online.com/index.php ... ser/706180
http://www.internationalmermaidswimming ... ser/142311
http://cerrajeriamz.com/index.php/compo ... ser/102085
http://daminhviethaingoai.org/index.php ... ser/215118
http://dangminhhai.com/index.php/compon ... user/85281
http://vbcafrica.com/index.php/componen ... user/47042
http://creacionesyeyh.com/index.php/com ... user/48265
http://piligrimy.com.ua/index.php/compo ... user/28338
http://pcvipchile.com/index.php/compone ... ser/187396
http://www.juaneslive.com/index.php/com ... ser/576935
http://deepaengineeringcompany.com/inde ... ser/369882
http://ozgulsan.com/index.php/component ... user/25094
http://panterajump.ru/index.php/compone ... user/25003
http://viltycare.com.br/index.php/compo ... ser/209433
http://www.goanspirit.com/index.php/com ... ser/241383
http://www.beak.com.ng/index.php/compon ... user/46058
http://parsiaplast.com/index.php/compon ... ser/156041
http://pamojatours.co.tz/index.php/comp ... user/21744
http://diagnosilab.gr/index.php/compone ... user/90563
http://demo.f1000m.ru/index.php/compone ... ser/445835
http://www.aparthotelbuenretiro.com.bo/ ... ser/144520
http://pablofurlanetto.com.ar/index.php ... user/33115
http://paradox-ds.by/index.php/componen ... user/50912 Nie, no to jest jakaś paranoja. Wydaje się że e-papierosy mogłyby rozwiązać większość problemów związanych z paleniem papierosów. A już na pewno z biernym paleniem. A tymczasem mają wprowadzić dla nich zakaz??? To jest chore!!! I wskazuje na naciski ze strony lobby farmaceutycznego i/lub tytoniowego. A może ktoś wziął bezpośrednio do kieszeni....
http://www.kissivoyages.fr/index.php/co ... ser/540056
http://www.oag.gov.fj/index.php/compone ... ser/445240
http://www.atikuxtours.com/index.php/co ... user/49357
http://egyptianfarmers.com/index.php/co ... ser/440954
http://polmotors.nl/index.php/component ... ser/112175
http://www.lasnoticias.co/index.php/com ... /user/6065
http://www.licsa.com.mx/index.php/compo ... ser/352477
http://egodom-msk.ru/index.php/componen ... ser/392653
http://www.lahorabella.com/index.php/co ... ser/226817
http://www.liacentrodebeleza.com.br/ind ... ser/110300
http://promach.com.tr/index.php/compone ... ser/137297
http://www.likestore-eg.com/index.php/c ... ser/139107
http://www.baboeup.fr/index.php/compone ... /user/1869
http://www.lafunt.com/index.php/compone ... ser/394989
http://eice.in/index.php/component/k2/i ... ser/462851
http://posadapanama.com/index.php/compo ... user/39606
http://proexpresspressing.com/index.php ... user/93622
http://duet.vn.ua/index.php/component/k ... ser/285276
http://directorphotography.co.uk/index. ... ser/643737
http://print3dshop.ru/index.php/compone ... user/41139
http://ecorider.com.sg/index.php/compon ... ser/615604
http://prolosa.cl/index.php/component/k ... ser/601938
http://www.autodismantlers.ie/index.php ... ser/174748
http://www.babvallejo.com/index.php/com ... user/88827
http://www.montovane-haly.sk/index.php/ ... ser/181523
http://proppapix.com/index.php/componen ... ser/336844
http://paulaustinconsulting.com/index.p ... user/24527
http://porfranciscosindico.com/index.ph ... ser/102976
http://www.bellosatardecerespr.com/inde ... ser/207754
http://premiumeditors.com/index.php/com ... ser/441645
http://pv.concluir.com.br/index.php/com ... ser/308793
http://www.merchandising-peru.pe/index. ... user/33440
http://demo.webvn.vn/index.php/componen ... ser/103176
http://www.banatkamla.net/index.php/com ... ser/417756
http://www.bonniesproducts.com/index.ph ... ser/326732
http://www.mfmsurulereregion.org/index. ... ser/142714
http://www.mahaneste.com/index.php/comp ... ser/230176
http://elfaroukpress.info/index.php/com ... user/53227
http://www.mustardseedassemblies.org/in ... ser/740557
http://www.mobilefliks.com/index.php/co ... ser/177085
http://www.bunterflora.co.ke/index.php/ ... user/43189
http://ysilentium.ru/index.php/componen ... user/12042
http://revistatodomotor.com/index.php/c ... user/47973
http://www.carebuddies.co.za/index.php/ ... ser/468992
http://raulcassel.com.br/index.php/comp ... ser/153347
http://raizalyouthorganization.org/inde ... user/83450
http://delencs.com/index.php/component/ ... ser/279733
http://privat.insancerdas.com/index.php ... ser/164584
http://extraveiculos.net.br/index.php/c ... ser/169974
http://medicana.com.ru/index.php/compon ... user/48569
http://passgourmand.com/index.php/compo ... ser/217293
http://foncentral.com.co/index.php/comp ... user/48380
http://remzionuni.net/index.php/compone ... ser/345880
http://formattostandeventos.com.br/inde ... ser/158582
http://firatkiremit.com/index.php/compo ... ser/122935
http://www.rotoingenieria.com.co/index. ... ser/610852
http://xtreemjiujitsumma.com/index.php/ ... ser/363641
http://researchforum.ca/index.php/compo ... ser/569283
http://www.dkifoundation.org/index.php/ ... user/80221
http://www.dobielee.com/index.php/compo ... ser/232427
http://majota.com.bo/index.php/componen ... user/63041
http://www.dilnaaz.net/index.php/compon ... user/62337
http://gigadubai.com/index.php/componen ... user/62023
http://www.deltaholdingslanka.com/index ... ser/630474
http://fuseafrica.com/index.php/compone ... user/75945
http://gpspro.cl/index.php/component/k2 ... ser/120485
http://www.dimosnemeas.gr/index.php/com ... user/97627
http://gann.net.ru/index.php/component/ ... ser/203513
http://garmoniya-taganka.ru/index.php/c ... ser/188741
http://ggatecargo.com/index.php/compone ... user/33300
http://renfroevalleyfarms.com/index.php ... ser/550609
http://aneescorp.com/index.php/componen ... ser/231269
http://ggurls.com/index.php/component/k ... user/89968
http://yabanakimou-gr.lemonopoulos.com/ ... ser/505634
http://myworksnet.net/index.php/compone ... ser/296209
http://goglis.com/index.php/component/k ... user/53706
http://mymoneymaker.biz/index.php/compo ... user/63876
http://mu.hu/index.php/component/k2/itemlist/user/30122
http://www.dphfarmaceutici.it/index.php ... /user/3834
http://goodsamaritaninn.com.au/index.ph ... ser/733456
http://mytekforce.com/index.php/compone ... ser/167040
http://mydozanzibar.org/index.php/compo ... user/33782
http://mombrini.com.br/index.php/compon ... ser/558542
http://golturkbuku.com/index.php/compon ... ser/264294
http://www.ebugrafik.com/index.php/comp ... ser/263748
http://modernpsychtraining.com/index.ph ... user/96456
http://monica-milano.com/index.php/comp ... ser/314350
http://www.dream-of-morocco.com/index.p ... user/48769
http://mrb.murebest.com/index.php/compo ... ser/326260
http://www.drarvindsharma.com/index.php ... ser/303731
http://www.elitesubmission.com/index.ph ... ser/307859
http://www.ecofutbol.com/index.php/comp ... ser/130014
http://g-mantenimientoindustrial.com/in ... ser/180319
http://albannaengineering.com/index.php ... ser/891124
http://fullservicecialtda.cl/index.php/ ... ser/208961
http://altinkan.com/index.php/component ... ser/178309
http://negrosbasketball.com/index.php/c ... ser/147151
http://www.eleganthotel.lk/index.php/co ... ser/125645
http://argedem.com/index.php/component/ ... user/82394
http://alimsa.co.cr/index.php/component ... ser/215065
http://academiai9sports.com.br/index.ph ... ser/129933
http://ahsmaievideoproduction.com/index ... ser/488677
http://www.eu-iraq.com/index.php/compon ... ser/907372
http://ferienlankatours.com/index.php/c ... ser/160347
http://five16designs.com/index.php/comp ... user/40638
http://prestapascher.com/index.php/comp ... user/11204
http://www.expertrooferoncapecod.com/in ... user/52476
http://afftourist.ru/index.php/componen ... ser/235863
http://www.familycare.org.tw/index.php/ ... user/74734
http://greenlaw.com.mx/index.php/compon ... ser/114623
http://www.drgedegilson.com/index.php/c ... ser/454682
http://novst.su/index.php/component/k2/ ... ser/125808
http://admsoftlabs.com/index.php/compon ... ser/474569 Rewiduje swoj poglad na e-papierosy. Wspaniale urzadzenie do palenia haszu/oleju haszowego. czasami warto zglebic temat. teraz najspokojniej w swiecie moge sobie pykac i byc na haju.
http://www.me-ds.com/index.php/componen ... user/15118
http://nile-agrisystem.com/index.php/co ... user/41648
http://optim-t.ru/index.php/component/k ... ser/286068
http://optica-perspectiva.ru/index.php/ ... user/10592
http://novissa.es/index.php/component/k ... ser/225351
http://newmanwebdesign.co.uk/index.php/ ... user/53718
http://old.acc-techno.ru/index.php/comp ... ser/340179
http://nikettravels.com/index.php/compo ... ser/157754
http://notyourmamaswaffles.com/index.ph ... ser/630492
http://guarulhosnews.com.br/index.php/c ... user/50495
http://armasecurity.com.au/index.php/co ... ser/404392
http://ot-service.ru/index.php/componen ... ser/380998
http://nano-steps.com/index.php/compone ... ser/285804
http://nolimitstour.com/index.php/compo ... user/42265
http://oway.gr/index.php/component/k2/i ... user/30061
http://nordtreff.org/index.php/componen ... user/45538
http://ortodonciacarlosmanzano.com/inde ... user/36662
http://obmenmebeli.com.ua/index.php/com ... ser/541054
http://aramhelp.org/index.php/component ... ser/460502
http://armenronov.info/index.php/compon ... ser/152878
http://omanwebpages.com/index.php/compo ... user/24461
http://atualizacom.com.br/index.php/com ... user/34314
http://openingmind.org/index.php/compon ... user/19446
http://oledinversiones.com/index.php/co ... user/48449
http://iconecommunication.com/index.php ... ser/467184
http://www.gdaca.com/index.php/componen ... ser/602995
http://imagesbylisette.com/index.php/co ... user/87454
http://iecpack.com/index.php/component/ ... ser/472994
http://ojeandoperu.com/index.php/compon ... user/61518
http://honouraenergy.com/index.php/comp ... user/43729
http://impulsqazeti.az/index.php/compon ... ser/173603
http://ilencer.com/index.php/component/ ... ser/111614
http://hospitalmaterial.com/index.php/c ... ser/259719
http://isat.org.pe/index.php/component/ ... ser/107264
http://ojazlink.com/index.php/component ... ser/331251
http://grupopcon.com.br/index.php/compo ... ser/236110
http://hollamdesign.com/index.php/compo ... ser/624292
http://itcorporation.ru/index.php/compo ... ser/238144
http://itets.ru/index.php/component/k2/ ... ser/694546
http://ilite.com.au/index.php/component ... ser/244123
http://www.hsaccounting.co.uk/index.php ... user/13112
http://sara-hair.co.uk/index.php/compon ... user/48326
http://invencogroup.com/index.php/compo ... user/68869
http://paolamorini.com.br/index.php/com ... user/81396
http://assicurazionisardegna.it/index.p ... ser/102821
http://auxanowatertechltd.com/index.php ... user/46351
http://radiocentinelahuancabamba.com/in ... /user/7324
http://barcocaribbean.net/index.php/com ... user/50877
http://bcel.uk/index.php/component/k2/i ... user/23622
http://www.inetest-newtek.com/index.php ... ser/659532
http://be.bageshwori.com/index.php/comp ... user/39380
http://omina.com.vn/index.php/component ... user/27431
http://in2it-homes.com/index.php/compon ... ser/636774
http://www.hotmitshop.com/index.php/com ... ser/519944
http://rusport24.ru/index.php/component ... ser/419046
http://inthezonept.com.au/index.php/com ... ser/176849
http://lawyer174.ru/index.php/component ... ser/158416
http://barlamanalnsaa.com/index.php/com ... user/14754
http://rilaxradio.com/index.php/compone ... ser/153153
http://rypor24.ru/index.php/component/k ... ser/276878
http://kursy4u.ru/index.php/component/k ... ser/499115
http://relsamex.com/index.php/component ... ser/160347
http://beachesent.com/index.php/compone ... ser/644266
http://revista.aprendizagemecia.com/ind ... ser/155947
http://koraks-auto.ru/index.php/compone ... user/35981
http://begooddriver.com/index.php/compo ... ser/554344
http://rjfenestration.com/index.php/com ... ser/307255
http://alvarofenocchi.com.uy/index.php/ ... ser/176449
http://samandej.com/index.php/component ... user/93236
http://krasa.anacosmo.ua/index.php/comp ... ser/344387
http://rumboagraria.com/index.php/compo ... ser/237351
http://laffka.com.ua/index.php/componen ... user/56419 Nie ma chyba nic bardziej idiotycznego od e-papierosa. To absurd. Skoro nikotyna nie jest potrzebna organizmowi to po co ja wprowadzac w jakikolwiek sposob? Palic czy nie jest decyzja samodzielna i nie ma takiej sily, ktora by to zmienila.
http://kinder-dom.com/index.php/compone ... ser/275292
http://russellscottmusic.com/index.php/ ... ser/534913
http://kosmeticaprof.su/index.php/compo ... ser/482198
http://knu.cmelak.cz/index.php/componen ... ser/678968
http://www.klimaatconcept.nl/index.php/ ... user/29921
http://roma-tech.com/index.php/componen ... ser/191558
http://laguna-72.ru/index.php/component ... ser/123296
http://laforceofcourse.co/index.php/com ... ser/266028
http://korcak.ru/index.php/component/k2 ... ser/640501
http://lpgtechgas.com.ua/index.php/comp ... ser/119588
http://logicbenin.com/index.php/compone ... user/29947
http://kmpoolcare.com/index.php/compone ... ser/116325
http://keomagsupplies.com/index.php/com ... ser/115873
http://logystyca.com/index.php/componen ... ser/227517
http://bluecranetourism.com/index.php/c ... ser/306788
http://homelink.cepat.net.id/index.php/ ... user/96087
http://kvcolabaalums.org/index.php/comp ... ser/464153
http://bhcmg.net/index.php/component/k2 ... ser/474917
http://leptonenergysolutions.com/index. ... ser/339842
http://littlemiracleschildcare.org/inde ... ser/423325
http://lifecover.co.za/index.php/compon ... ser/262300
http://legendofindia.com/index.php/comp ... user/89373
http://semaar.com/index.php/component/k ... ser/303351
http://liftedlow.com/index.php/componen ... ser/437482
http://sapibonfoundation.com/index.php/ ... user/41156
http://saraytrade.com/index.php/compone ... ser/239212
http://letstango.in/index.php/component ... user/47144
http://securitysystem.la/index.php/comp ... user/89397
http://live.tomislavnews.com/index.php/ ... ser/746809
http://savtastar.co.il/index.php/compon ... ser/115715
http://hranenieshin55.ru/index.php/comp ... /user/2378
http://www.magentaprint.com.ua/index.ph ... ser/182358
http://agencywestchester.com/index.php/ ... ser/139243
http://lagosstatecommunitydevelopmentas ... user/25495
http://ozayviyol.com/index.php/componen ... ser/475510
http://lila-yoga.net/index.php/componen ... ser/343112
http://xn--80aimjld2ao0i.xn--p1ai/index ... user/52061
http://www.makkoshotyka.hu/index.php/co ... user/30630
http://licenciaturaenderecho.com.mx/ind ... user/84683
http://ibiz-sp.com/index.php/component/ ... /user/1370
http://accc.tresor.gouv.ci/index.php/co ... ser/885646
http://colegiosp.com.br/index.php/compo ... /user/3330
http://www.realty-bisness.ru/index.php/ ... user/33013
http://www.luisreinach.com/index.php/co ... ser/264851
http://www.portal.criartemoveisdf.com.b ... user/15267
http://majadahondajoven.es/index.php/co ... user/37094
http://jetc.com.br/index.php/component/ ... user/55209
http://cene.fantamaria.it/index.php/com ... t/user/253
http://macami.org/index.php/component/k ... ser/160231
http://new.lisasclients.co.uk/index.php ... user/12218
http://masterdizayn.com/index.php/compo ... ser/103628
http://marz-msk.ru/index.php/component/ ... ser/152339
http://celtudatosfiatalok.hu/index.php/ ... user/25099
http://orion-siberia.ru/index.php/compo ... ser/115609
http://rika.in/index.php/component/k2/i ... user/34034
http://www.bintanblackcoral.com/index.p ... user/15808
http://kzmbi.kz/index.php/component/k2/ ... user/45241
http://madameb56.com/index.php/componen ... ser/450895
http://sbiz.ae/index.php/component/k2/i ... ser/212817
http://bringyourbottle.co.za/index.php/ ... ser/183601
http://sarpu.org/index.php/component/k2 ... ser/264980
http://modelsontour.be/index.php/compon ... ser/724631
http://www.autodruzstvo-znojmo.cz/index ... /user/7974
http://pantymedias.com.co/index.php/com ... user/36241
http://ausante.us/index.php/component/k ... ser/201982
http://www.productosapetit.com/index.ph ... ser/439284
http://www.klyuniv.ac.in/index.php/comp ... user/45946
http://pizza-pazza.ro/index.php/compone ... t/user/372
http://appleservisi.gen.tr/index.php/co ... user/92732
http://www.japaneseautoworld.com/index. ... user/74300
http://www.wetakecare.in/index.php/comp ... ser/271956
http://merrypebbles.softnet.cc/index.ph ... ser/632728
http://www.alkamotorkia.com.co/index.ph ... ser/284164
http://www.etere.info/index.php/compone ... ser/673641
http://galilea.co/index.php/component/k ... user/61816
http://aquasursolar.co/index.php/compon ... ser/612906
http://atlantavigilancia.com/index.php/ ... ser/194445
http://www.escopa.com.co/index.php/comp ... ser/377153
http://www.rojocreation.com/index.php/c ... ser/405129
http://serviciointegraldeproyectos.com/ ... ser/634787
http://aplusde.in/index.php/component/k ... ser/232010
http://egyptravellers.com/index.php/com ... ser/141295
http://educeretraining.com/index.php/co ... ser/547428
http://www.mueblesmadervip.com/index.ph ... ser/136518
http://2deabril.com/index.php/component ... ser/204272
http://rytemindzent.com/index.php/compo ... ser/132074
http://tucsonwoori.com/index.php/compon ... ser/123883
http://www.pgs.af/index.php/component/k ... ser/136775
http://asimplestartuptest.com/index.php ... ser/335760
http://g7automacao.com.br/index.php/com ... ser/115506
http://violetayblanca.com.ar/index.php/ ... ser/160335
http://slemhost.com/index.php/component ... ser/111881
http://vulkan12.org/index.php/component ... ser/289984
http://www.nhahanglongphung.vn/index.ph ... user/31815
http://steampunkchucks.com/index.php/co ... ser/107013
http://www.gmcholland.nl/index.php/comp ... ser/196609
http://spmgi.com/index.php/component/k2 ... ser/453867

Niepalący piszący o tym, że do knajpy się idzie pić, a nie palić: owszem, macie rację, ale jako osoby niepalące nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak duża jest ochota, żeby po papierosa sięgnąć, kiedy siedzi się przy drinku i wielu palaczy może wybrać urządzenie spotkania u siebie w domu- zalezność między tym a bankructwem jest już banalna.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 16:38

ilm "Warszawa do wzięcia" porusza temat bliski nie tylko ludziom, którzy nie odnaleźli się w dużym mieście, ale także tym, którzy tę próbę przeszli. Autorki filmu zabiegają o szerszą nieco widownię, i dobrze bo temat jest ważny a film - jeśli zrobiony dobrze (jak można go obejrzeć????) - może otworzyć oczy reszcie spoleczenstwa na to jak wygląda ICH KRAJ. Temat awansu spolecznego jest stary jak swiat. PGR-y to nie jedyne, ale bardzo widoczne elementy spoleczno/gospodarcze "spadku" po komunie. Smutne ze znakomita ich wiekszosc znajduje sie na tak zwanych "ziemiach odzyskanych" - dawne Prusy i Dolny Slask. Dla przyjezdnych z Europy Zachodniej sa straszna i niesprawiedliwa, bo wypaczona, wizytowka Polski. A co do artykulu. Coz. Ludzie z marginesu stanowia duzy odsetek mieszkancow samej Warszawy wiec te przesadne stereotypy o braku szczoteczki do zebow mozna by sobie oszczedzic. Tym brdziej ze Polscy studenci (a wiec przyszla elita kraju), ktorzy przebywaja tymczsowo za granica odbierani sa podobnie przez lokalnych mieszkancow. Co zrobic zeby zlikwidowac biede w Polsce? Czy i w jaki sposob fundusze Unijne moga w tym pomoc? O to sa pytania. Dziewczyny na tanich obcasach i tendetnych sukienkach sa niestety wszedzie.
I tu chciałabym nawiązać do artykułu pani Edyty Gietki zamieszczonego w Polityce. Rozumiem - jak sądzę - że język nieudolnych wypracowań szkolnych zastosowany w tym tekście miał korespondować z opisywaną beznadzieją, nieudolnością ludzi, brakiem kompetencji opiekunów, etc., etc. Jednak jest to język arogancki. Czy jest to efekt zamierzony? Autorka ironizuje na temat niemalże wszystkiego: ośrodka prowadzonego przez siostry i tychże sióstr, wsi głęboko gdzieś zakopanych, ojców pijaków, niedbałych rodzin i samych dziewcząt. A gdzie my jesteśmy w tym wszystkim? Co robimy? Co zrobimy po obejrzeniu filmu albo przeczytaniu artykułu? Cóż, po przeczytaniu tego artykułu zapewne niewiele: wsie zapadłe, rodziny patologiczne, siostry wredne a dziewczyny głupie... Rzeczywistość wyjątkowo smutna. Tymczasem mnie jest smutno, że nie ona jest w tym artykule najważniejsza. Ani nie film. Prawdę mówiąc, trudno powiedzieć co. Wszystko zostało podporządkowane dowcipnemu tokowi opowiadanka. Polityko, czytam Was i nie jest przypadkiem, że trafiłam na ten tekst. Wiem jednak, że można napisać inaczej.
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Re: zimowe sprawy

Postprzez admin 6 sty 2016, o 16:40

Artykuł źle nie świadczy o dziewczętach, ale o autorce artykułu. W moim mniemaniu, p. redaktor tym ironicznym tekstem nie uzyskała zamierzonego celu, czyli żenującej litości względem bohaterek,ale sama została odebrana w sposób żenująco litościwy. Widać, że dawno nie wyjeżdżała z miasta na wieś, bo szczoteczki zapewne dawno już dotarły nawet i do en artykuł nie dość, że nie jest napisany dobrze, to jeszcze nie przedstawia prawdy. Pracowałam w tej Bursie dość długo. Dziewczyny są całkiem normalne. Raz na jakiś czas zdarza się, że pojawia się osoba bardziej zagubiona, przestraszona, wymagająca więcej pomocy. Ale zdecydowana większość jest naprawdę 'normalna'! I zawsze mają swoje szczoteczki do zębów!! jestem dziewczyną z bursy. Sposób w jaki przedstawiły nas reżyserki filmu oraz Pani redaktor jest uwłaczający godności dziewcząt takich jak ja. Bursa była szansą. Nie wszystkie z niej skorzystałyśmy... Nie każdy ma tyle siły w sobie, tyle determinacji i samozaparcia aby tak z dala od rodziny i przyjaciół zacząć od nowa. Zawiązały się tam nowe przyjaźnie, znajomości. Nie jestem idealna-byłam ciężkim przypadkiem dla Siostry Ewy-kierowniczki w Bursie ale to ona pierwsza we mnie uwierzyła i dzięki temu jestem. Jestem ukochaną córką swoich rodziców, spełnioną towarzyszką życia dla swojego przyszłego męża, dobrą warszawianką, wzorowym wolontariuszem w Caritas, dobrym pracownikiem. Sama pracowałam jako sprzedawca w sklepie z odzieżą, byłam kasjerką jak większość dziewcząt z bursy. Warszawa mnie doceniła i dziś jestem kimś więcej... Jestem dziewczyną z bursy, która jest dumna z tego skąd pochodzi i zna swoją wartość. Dlaczego nie powstał film, który mówi o dziewczynach z Bursy takich jak ja? dziewczynach, które zostały tu, osiągnęły więcej niż im się marzyło i jeszcze wiele jest przed nimi.
Życzę każdej dziewczynie oceniającej nas jako brudasy, które nie mają własnej szczoteczki, aby ktoś dał im taką szansę od życia jaką ja dostałam, aby ktoś im tak zaufał. Wiem, ze takich jak ja jest więcej i dziś po raz kolejny obejrzę film "Warszawa do wzięcia" i po raz kolejny będę przeżywała w jaki okrutny sposób zostałyśmy przedstawione.
Dla mnie, osoby która jest po tej stronie, film jest żenujący...
Jeśli chodzi o film, to lepiej nie wspominać o kulisach jego powstawania i sposobach stosowanych przez http://media.bramptonsda.org/index.php/ ... ser/166892
http://paseoencaballo.com/index.php/com ... user/30348
http://www.rejoicemusic.ru/index.php/co ... ser/248165
http://www.monaambiental.com.br/index.p ... ser/131021
http://academiaexplosao.com.br/index.ph ... ser/260416
http://vilaljiljana.rs/index.php/compon ... user/33107
http://www.korifisuites.gr/index.php/co ... ser/156532
http://athletes-first.com/index.php/com ... ser/959315
http://www.imps.afravi.com/index.php/co ... user/38008
http://www.rk-world.com/index.php/compo ... ser/588791
http://www.popoeuk.co.uk/index.php/comp ... ser/171551
http://xn--80adka3bq.xn--p1ai/index.php ... user/97126
http://www.kingvideostudio.rs/index.php ... user/25036
http://beauty.igencia-demo.ch/index.php ... user/35143
http://beauty-centar-tanja.com/index.ph ... ser/192069
http://www.coimbatorechildtrust.com/ind ... user/34619
http://bridalmakeupbydawn.com/index.php ... user/37094
http://www.strongsourcegroup.com/index. ... ser/184467
http://africa.kplaces.com/index.php/com ... ser/151059
http://componionline.ru/index.php/compo ... ser/171455
http://www.sasha-blog.ru/index.php/comp ... ser/108178
http://avon-baranova.ru/index.php/compo ... ser/176313
http://epsilondata.co.za/index.php/comp ... ser/170435
http://shop3.dk-promo.ru/index.php/comp ... user/31110
http://simhadanti.com.mx/index.php/comp ... user/26294
http://autohaus-amrhein.com/index.php/c ... ser/261515
http://anriels.ru/index.php/component/k ... user/24955
http://apammalicante.es/index.php/compo ... ser/139844
http://www.sailbajaadventures.com/index ... ser/173959
http://www.rmdd.org/index.php/component ... ser/452449
http://www.mobila-la-comanda-brasov.ro/ ... user/44101
http://wondertrektour.com/index.php/com ... user/26257
http://www.rottamazionesoftware.it/inde ... user/93516
http://www.kuk-jkh.ru/index.php/compone ... user/15711
http://adcreo.pl/index.php/component/k2 ... user/50746
http://babysad.ru/index.php/component/k ... ser/137436
http://www.santoantoniojazzfestival.com ... user/93715
http://www.platosha-kam.ru/index.php/co ... user/30270
http://aziz-group.kz/index.php/componen ... ser/407936
http://androtop.ru/index.php/component/ ... ser/166005
http://nusasport.com/index.php/componen ... user/91720
http://www.margaretplace.org.php53-23.o ... ser/506447
http://cornsyruplife.com/index.php/comp ... user/35077
http://cifedec.com.br/index.php/compone ... ser/168756
http://aspspb.com/index.php/component/k ... user/21053
http://www.paletylubicz.pl/index.php/co ... user/31074
http://aziflowers.com/index.php/compone ... user/81030
http://ciadoscraques.com.br/index.php/c ... ser/473044
http://codalao.org/index.php/component/ ... ser/734093
http://asiloilpulcino.it/index.php/comp ... ser/571281
http://www.raffaellalupiosteopata.com/i ... /user/2368
http://www.sheristusmv.com/index.php/co ... user/33743
http://clickbage.com.br/index.php/compo ... user/62508
http://casahogarcolibri.mx/index.php/co ... ser/190269
http://celec-electrique.fr/index.php/co ... ser/733279
http://bcfmag.be/index.php/component/k2 ... ser/594091
http://academiahape.com/index.php/compo ... ser/644834
http://www.domconstrutora.com/index.php ... user/24424
http://climabenidorm.com/index.php/comp ... ser/442877
http://cityvistamyanmartravel.com/index ... ser/175305
http://www.ozbayalmpvc.com/index.php/co ... user/83956
http://concejoaltobaudo.com/index.php/c ... user/30883
http://aris-globaldemo.agwebtest.com/in ... user/58316
http://cnaandhomecaretrainingcenter.com ... ser/121984
http://cherryfox.co.za/index.php/compon ... user/99450
http://www.sebinvestimentos.com.br/inde ... ser/410594
http://www.posh-lane.com/index.php/comp ... ser/123593
http://compupharaohs.com/index.php/comp ... ser/133599
http://www.pminicaragua.org/index.php/c ... ser/441410
http://aqmeals.com/index.php/component/ ... user/32695
http://castel-fablab.org/index.php/comp ... user/42997
http://www.olmmeca.mx/index.php/compone ... user/29945
http://samriddhi.gim.ac.in/index.php/co ... user/46176
http://www.pereezd-spb.com/index.php/co ... user/87016
http://www.pdars.it/index.php/component ... ser/560400
http://www.outletbeyazesya.com.tr/index ... ser/173150
http://cafebebe.pl/index.php/component/ ... user/83286
http://www.piezasperegrinas.com/index.p ... user/25548
http://alredha.net/index.php/component/ ... ser/121488
http://arena-green.com/index.php/compon ... ser/470371
http://www.oriflame-katalog.ru/index.ph ... user/48856
http://clinicacervantes.com.br/index.ph ... ser/373309
http://candid-co.com/index.php/componen ... user/31394
http://bonrostro.com/index.php/componen ... user/18629
http://c-k.com.ua/index.php/component/k ... ser/415998
http://www.marblecliffcommons.com.php53 ... ser/440558
http://www.micro-naushnik.ru/index.php/ ... ser/116745
http://deltagranite.com/index.php/compo ... ser/830131
http://www.panditastrologer.in/index.ph ... ser/121037
http://any-way.kz/index.php/component/k ... ser/202231
http://www.paintballpuglia.it/index.php ... user/35325
http://www.nerudbel.by/index.php/compon ... ser/186962
http://animalmart.ru/index.php/componen ... ser/484604
http://www.ml.com.pk/index.php/componen ... user/91976
http://www.prevencard.com.br/index.php/ ... ser/147610
http://www.purple-sand.com/index.php/co ... ser/469294
http://bonousa.com/index.php/component/ ... ser/506222
http://www.opcioninteractiva.com/index. ... user/92625
http://www.pequenoempreendedor.com.br/i ... user/30742
http://biblioteka-varenie.ru/index.php/ ... user/52420
http://www.mitotech.it/index.php/compon ... user/58288
http://www.ozgeborek.com/index.php/comp ... ser/379927
http://acari.ru/index.php/component/k2/ ... ser/164767
http://www.my100ads.com/index.php/compo ... ser/468245
http://canusinc.com/index.php/component ... ser/445556
http://bit-multimedia.com/index.php/com ... ser/636096
http://www.monosistaratson.gr/index.php ... user/72592
http://asiapipe.org/index.php/component ... user/54573
http://www.appsfluxus.com/index.php/com ... user/61204
http://www.q-elementsghana.com/index.ph ... ser/223858
http://www.masakayak.it/index.php/compo ... ser/100535
http://www.onlinemarketing.ir/index.php ... user/48004
http://bfrs-olimp.ru/index.php/componen ... ser/126276
http://www.motometria.com/index.php/com ... user/24108
http://www.movitranshat.com/index.php/c ... ser/144038
http://www.mebelshik-nvr.ru/index.php/c ... ser/208310
http://brazil-energia.com.br/index.php/ ... ser/377341
http://bervel.ru/index.php/component/k2 ... ser/575813
http://www.parrocchiadormelletto.it/ind ... user/44841
http://www.msd2003.com/index.php/compon ... ser/276702
http://bibasata.com/index.php/component ... ser/788935
http://btech-com-ua.ymka.com.ua/index.p ... ser/645923
http://www.metalac-rijeka.hr/index.php/ ... ser/137287
http://www.okmulgeetoday.com/index.php/ ... user/82567
http://www.nutribonmascotas.com.ar/inde ... user/97508
http://www.nerivedacoes.com.br/index.ph ... user/53832
http://lospaziodelledonne.it/index.php/ ... user/18750
http://www.macricostruzioni.com/index.p ... ser/664580
http://www.marcinwolski.pl/index.php/co ... ser/625509
http://lifeodesign.com/index.php/compon ... ser/356767
http://www.leon-print.ru/index.php/comp ... ser/451393
http://www.ngnl.co/index.php/component/ ... user/96689
http://www.nao.cr/index.php/component/k ... ser/439386
http://brastampas.com.br/index.php/comp ... ser/634355
http://arsitektur.fatek.untad.ac.id/ind ... ser/184895
http://www.metamedretreats.com/index.ph ... ser/235033
http://www.lapradinegourmande.fr/index. ... ser/415239
http://www.koerperwerkstatt-zossen.de/i ... user/96557
http://www.mahdquran.com/index.php/comp ... ser/111089
http://www.maxconvenienza.com/index.php ... ser/180993
http://www.southwestbtc.com/index.php/c ... ser/241231
http://www.mnorth.org/index.php/compone ... user/55932
http://www.m2cweb.com/index.php/compone ... ser/227530
http://calpetransfer.com/index.php/comp ... ser/166515
http://elhusseinytrade.com/index.php/co ... user/91222
http://www.lilchieclassicsalons.co.ke/i ... ser/135140
http://www.neuroinfancia.org/index.php/ ... ser/279223
http://www.klglasrein.de/index.php/comp ... ser/439163
http://www.nafdac.gov.ng/index.php/comp ... ser/105623
http://www.juniortennis.it/index.php/co ... user/40481
http://www.alski.nl/index.php/component ... ser/509671
http://www.maquinadecortargranito.net.b ... user/53773
http://www.mikiogroup.com/index.php/com ... user/86831
http://www.north-american.org/index.php ... ser/432941
http://www.migliore.it/index.php/compon ... ser/529978
http://www.mccbrasil.org.br/index.php/c ... ser/471865
http://www.kaihdinjamarkiisilahti.fi/in ... user/76697
http://alians-tg.ru/index.php/component ... ser/738696 i jeszcze jedna rzecz - niestety porażka lepiej się sprzedaje w taki akurat kontekście -ale mam nadzieję, że to nie kierowało autorkami filmu, tylko tak wyszło. Zresztą nie odbieram osobiście tego jako pełnej porażki tych dziewcząt -twarda lekcja życia, jak będą chciały to wyciągną z niej pozytek.
http://www.lab84.it/index.php/component ... user/66305
http://akgulinsaat.com.tr/index.php/com ... user/65491
http://www.mastertainment.co.za/index.p ... user/97643
http://aibnc.com/index.php/component/k2 ... ser/174431
http://www.kegoliya.com/index.php/compo ... ser/334076
http://www.miedoalroaming.com/index.php ... ser/737518
http://www.kynast-gmbh.de/index.php/com ... user/25938
http://www.lebangkok.fr/index.php/compo ... t/user/400
http://www.munduratours.com/index.php/c ... user/77258
http://bu-stanki.com/index.php/componen ... ser/109050
http://www.lixoeletronico.org.br/index. ... ser/144782
http://alanechart.com/index.php/compone ... user/14935
http://www.moores.com.ec/index.php/comp ... ser/237292
http://www.lamontana.net/index.php/comp ... ser/553935
http://www.lasovranainfissi.it/index.ph ... ser/116320
http://www.insermed.es/index.php/compon ... ser/256256
http://www.casadaestampa.com.br/index.p ... user/16174
http://www.konthairakkan.com/index.php/ ... ser/172712
http://www.ioncanut.com/index.php/compo ... user/46370
http://altomatanzas.cl/index.php/compon ... user/69725
http://www.indigo-fashion.ru/index.php/ ... user/24068
http://altatecnologianegocios.com/index ... user/94782
http://www.mapsandmetrics.com.br/index. ... ser/170648
http://www.jorgelozanoinc.com/index.php ... user/40212
http://www.medicalicencehasa.net/index. ... ser/388209
http://www.lionsquestitalia.it/index.ph ... user/21857
http://www.iran9976.ir/index.php/compon ... user/96243
http://www.wiganblockpaving.co.uk/index ... ser/504524
http://www.jt-rakentajat.fi/index.php/c ... user/10756
http://alleslober.com/index.php/compone ... user/86620
http://www.lemaef.com.br/index.php/comp ... ser/435726
http://www.goodmorninginfraa.com/index. ... user/58866
http://www.ikuri.de/index.php/component ... ser/621948
http://amichiprofessionals.com/index.ph ... ser/145346
http://www.kajoomla.com/index.php/compo ... ser/338324
http://anclafilms.com/index.php/compone ... ser/521773
http://www.ifrsanwendergruppe.de/index. ... user/53901
http://www.inggenium.com/index.php/comp ... ser/370129
http://www.lagoscocktailweek.com/index. ... user/23813
http://amkodor-bryansk.ru/index.php/com ... ser/583873
http://alquilerdemontacargas7x24.com/in ... user/30093
http://www.floor.ua/index.php/component ... ser/315318
http://www.institutoimr.com/index.php/c ... ser/486619
http://xmotokouloukatsis.gr/index.php/c ... user/14381
http://www.lmxh.com/index.php/component ... user/35872
http://www.helpinfo03.fr/index.php/comp ... user/25923
http://www.courier-shipping.com/index.p ... user/13855
http://www.prekiutiekejas.lt/index.php/ ... user/90172
http://www.it-network.com.mx/index.php/ ... user/18790
http://www.hotelcoronapinzolo.it/index. ... ser/801223
http://stalpromizdelie.ru/index.php/com ... user/75604
http://alexdapiata.com/index.php/compon ... ser/101170
http://www.helpvenice.org/index.php/com ... ser/619996
http://ahmadpour.net/index.php/componen ... user/59082
http://www.jkxn.com/index.php/component ... ser/180077
http://www.jollyjollybakery.com/index.p ... user/57383
http://www.ibln.org.br/index.php/compon ... user/35201
http://www.musukubilai.lt/index.php/com ... ser/273309
http://marcodapaz.com.br/index.php/comp ... ser/115210
http://www.frantoiogalioto.it/index.php ... user/25071
http://www.esco.pro/index.php/component ... ser/217096
http://ufa.polystek.ru/index.php/compon ... ser/164825
http://alyemenalyoum.com/index.php/comp ... ser/233464
http://17januaryhotel.com/index.php/com ... ser/122702
http://www.drdanielgomez.ec/index.php/c ... ser/327315
http://www.gladispansk.no/index.php/com ... ser/226198
http://www.filtru-particule.ro/index.ph ... ser/460882
http://www.volscreen.ru/index.php/compo ... user/30313
http://www.tdsmedia.co.uk/index.php/com ... user/38611
http://ooormp.ru/index.php/component/k2 ... ser/435040
http://www.elkheir-immobilier.ma/index. ... ser/142933
http://www.hibmat.org/index.php/compone ... ser/356178
http://www.linziboyd.com/index.php/comp ... user/69875
http://www.doc1000.skrzynie-lpg-serwis. ... ser/458674
http://www.fotodeibambini.com.br/index. ... ser/101178
http://www.espacoalegre.com.br/index.ph ... ser/119961
http://www.elgrecoeretria.gr/index.php/ ... user/41114
http://www.glaspunkt.ch/index.php/compo ... user/35142
http://www.fusionretrobooks.co.uk/index ... ser/434048
http://www.escuelaamerica.cl/index.php/ ... ser/133476
http://www.drzwi-poznan.com.pl/index.ph ... ser/478324
http://www.far-malr.gov.eg/index.php/co ... user/28962
http://www.techies4u.com/index.php/comp ... ser/661270
http://www.dulpan.es/index.php/componen ... ser/423289
http://xroom.by/index.php/component/k2/ ... user/63241
http://www.herbal-stores.com/index.php/ ... user/77357
http://www.zenfluenced.com/index.php/co ... ser/115031
http://www.haj94.org/index.php/componen ... user/33720
http://travel.4ru.es/index.php/componen ... ser/224708
http://miroslawwisniewski.pl/index.php/ ... user/13897
http://lilfi.com/index.php/component/k2 ... ser/352070
http://www.shohada7tir.sch.ir/index.php ... ser/231152
http://www.guardinha.org.br/index.php/c ... ser/645437
http://gb-nev.ru/index.php/component/k2 ... ser/726986
http://bobrowiecka10.pl/index.php/compo ... ser/130619
http://choraindustrie.com/index.php/com ... ser/272394
http://www.dijonmachinesacoudre.com/ind ... ser/512672
http://www.foodoutlet.com.ng/index.php/ ... user/32033
http://www.fundacaonokia.org/index.php/ ... ser/790885
http://albayaniti.org/index.php/compone ... user/44414
http://www.graphicarian.ir/index.php/co ... ser/224514
http://www.fadkha.com/index.php/compone ... ser/116250
http://www.dopravaregrut.sk/index.php/c ... ser/397215
http://zeidyalfaro.com/index.php/compon ... ser/225946
http://www.emenc.com.br/index.php/compo ... ser/111491
http://www.eventoslanoria.com/index.php ... ser/113271
http://zoloto-online.net/index.php/comp ... ser/378879
http://lesrosiers.com/index.php/compone ... ser/266549
http://www.dermach.gr/index.php/compone ... ser/144535
http://www.elgranchamandecatemaco.com/i ... ser/290050
http://www.energeiaka-ktiria.gr/index.p ... ser/332979
http://www.expandtech.com.br/index.php/ ... ser/501217
http://macarena.com.co/index.php/compon ... ser/147515
http://imagenesespeciales.co/index.php/ ... ser/127975
http://toyota.sumy.ua/index.php/compone ... ser/642873
http://www.dooccao.ru/index.php/compone ... ser/531312
http://uctworld.ae/index.php/component/ ... ser/122035
http://www.electroking.ro/index.php/com ... user/13882
http://www.currylawfirmpc.com/index.php ... ser/168570
http://www.divadollhair.com/index.php/c ... ser/536082
http://torttime.ru/index.php/component/ ... user/60392
http://trvlunion.ru/index.php/component ... ser/122580
http://zsemijoias.com.br/index.php/comp ... ser/114921
http://www.grupoenergetiko.cl/index.php ... ser/166758
http://teppichreinigung-anil.at/index.p ... user/78159
http://www.csne.ch/index.php/component/ ... user/33476
http://tiendaslanuevaera.net/index.php/ ... ser/363016
http://www.cvinrete.it/index.php/compon ... ser/362925
http://test.staudenmayer-galabau.de/ind ... user/81570
http://www.jwee.com.sg/index.php/compon ... user/25960
http://council.bru.ac.th/index.php/comp ... user/59785
http://www.kunokalba.lt/index.php/compo ... user/43933
http://unitycloud.com/index.php/compone ... user/74532
http://torinoauto.com.ua/index.php/comp ... ser/537471
http://www.diathekecoaching.com.br/inde ... user/34080
http://kanumaotica.com.br/index.php/com ... ser/595824
http://intezo.by/index.php/component/k2 ... ser/113215
http://ipppp.ru/index.php/component/k2/ ... ser/102412
http://www.deifil.pt/index.php/componen ... user/26232
http://triol21.ru/index.php/component/k ... ser/456737
http://www.estudiosica.com/index.php/co ... ser/632418
http://trade-farm.ru/index.php/componen ... ser/331420
http://www.clasica885.com/index.php/com ... ser/540460
http://www.couleursdesthes.com/index.ph ... user/52255
http://pozitifaydinlatma.com/index.php/ ... ser/222274
http://turtledreams.ca/index.php/compon ... user/46114
http://impks.ru/index.php/component/k2/ ... ser/313418
http://www.citygn.ir/index.php/componen ... user/22772
http://www.aquarrubia.es/index.php/comp ... ser/392424
http://theprintpackage.com/index.php/co ... ser/188497
http://americandeathwish.com/index.php/ ... user/52581
http://vioplastiki.com/index.php/compon ... ser/293725
http://www.gadasecurepay.com/index.php/ ... user/88746
http://taekwondoomsk.ru/index.php/compo ... ser/155838
http://transfluidrussia.ru/index.php/co ... ser/366046
http://linuxit.cl/index.php/component/k ... ser/214617
http://stomteatr.ru/index.php/component ... ser/279100
http://suhoyekoplast.ru/index.php/compo ... ser/161570
http://svpaulmanacor.es/index.php/compo ... user/74805
http://www.lifeboardco.com/index.php/co ... ser/160997
http://time-sheets.ru/index.php/compone ... ser/395763
http://t74.ru/index.php/component/k2/it ... ser/296607
http://arpce.info/index.php/component/k ... er/1118874
http://ice-man.ru/index.php/component/k ... ser/173895
http://stroopwafelbakker.nl/index.php/c ... ser/263258
http://i3congresosyeventos.es/index.php ... ser/403634
http://www.millenniumpanelbeaters.co.za ... ser/139953
http://skomplektuem.com/index.php/compo ... ser/255019
http://toptanhamak.com/index.php/compon ... ser/460646
http://themargots.com/index.php/compone ... ser/520075
http://ordootehran.ir/index.php/compone ... ser/113341
http://tampabayrenal.com/index.php/comp ... user/41462
http://taemanagement.nl/index.php/compo ... user/84984
http://svalil.ru/index.php/component/k2 ... ser/267720
http://sportservicepro.ru/index.php/com ... ser/253547 Generalnie miałam wrażenie, ze fil nie osądza bohaterek, mimo dystansu twórców kamera pokazuje ich ciepło. Przynajmniej takie u mnie jako widza powstało odczucie. Trzymałam kciuki za dziewczyny, i miałam wrażenie , że autorki filmu też. Dotarło też do mnie wyraźnie, że ograniczenia środowiskowe to jedno, ale pewen predyspozycje indywidualne też grają role -widać było różnicę charakterów dziewcząt pomimo wydawało by się podobnego backgroundu. Może też do nich trzeba zatem w rózny sposób docierać -i nie ma jednej uniwerslanej metody, aby się udało.
http://sport-mag.net/index.php/componen ... ser/250406
http://zelt.in/index.php/component/k2/i ... ser/186304
http://terryshaguy.org/index.php/compon ... user/30183
http://www.hrlogic.com.au/index.php/com ... user/33741
http://www.bossbensshow.com/index.php/c ... ser/153246
http://www.cosmoportals.com/index.php/c ... ser/174334
http://sportsklad.net/index.php/compone ... ser/129547
http://www.decouvreurs.com/index.php/co ... user/86123
http://inanhquatang.com/index.php/compo ... user/21072
http://sloestate.ru/index.php/component ... user/38661
http://recept-povara.ru/index.php/compo ... ser/634684
http://www.cgctv.ca/index.php/component ... ser/197612
http://www.busiacountywomenrep.co.ke/in ... ser/212253
http://sloagency.ru/index.php/component ... user/54191
http://www.joomlapars.com/index.php/com ... user/87832
http://iqracbo.org/index.php/component/ ... ser/152676
http://instantlyageless.com.co/index.ph ... user/39026
http://www.banksyswristbands.com/index. ... ser/197541
http://www.deliveryenglish.com.br/index ... ser/454725
http://www.aulacuriosa.es/index.php/com ... ser/165261
http://www.deubo.com.br/index.php/compo ... ser/452095
http://halzova.ru/index.php/component/k ... ser/225441
http://empreendedoresdoreino.net/index. ... ser/110043
http://tcacom.com.br/index.php/componen ... ser/497214
http://st-elements.com/index.php/compon ... ser/408675
http://www.biegimasowe.pl/index.php/com ... ser/516514
http://www.hamiltonconservationfoundati ... ser/178244
http://starluxonline.com.br/index.php/c ... ser/364320
http://www.iken.co/index.php/component/ ... ser/137837
http://www.cidmc.com/index.php/componen ... ser/282058
http://www.baloven-nvr.ru/index.php/com ... ser/112949
http://www.lesarji.si/index.php/compone ... ser/202532
http://solnyshko18.ru/index.php/compone ... ser/537337
http://habibi-lashes.ru/index.php/compo ... ser/217573
http://srnatural.com/index.php/componen ... ser/272260
http://tadanir.ir/index.php/component/k ... ser/118556
http://sikiona.gr/index.php/component/k ... ser/360778
http://www.carlosbayer.com/index.php/co ... ser/395155
http://sfdmk.de/index.php/component/k2/ ... ser/101752
http://www.cheapostar.com/index.php/com ... user/29115
http://antigua.tangotijuana.com/index.p ... ser/344838
http://shop.britanikamers.com.ua/index. ... user/12364
http://helso.ru/index.php/component/k2/ ... ser/137084
http://www.bilseselektronik.net/index.p ... user/43094
http://www.capacimex.com/index.php/comp ... user/91392
http://gsk53a.ru/index.php/component/k2 ... ser/531592
http://www.rodriguezchavarria.com/index ... user/99596
http://shalerbikes.com/index.php/compon ... user/22042
http://gbzled.ir/index.php/component/k2 ... ser/133241
http://starlaser.com.br/index.php/compo ... ser/213302
http://www.bttavanco.com/index.php/comp ... ser/470073
http://www.berildogalgaz.com/index.php/ ... ser/198161
http://santetoujours.info/index.php/com ... ser/613010
http://www.gerva.lt/index.php/component ... ser/442465
http://greenprod.by/index.php/component ... user/59098
http://www.attract-sensuality.com/index ... user/22368
http://swahiba.org/index.php/component/ ... ser/416885
http://www.contourcamera.lt/index.php/c ... ser/142300
http://hongtrust.com/index.php/componen ... ser/569681
http://incredit.me/index.php/component/ ... ser/313579
http://www.higherlearningtv.co.za/index ... user/61151
http://servicompraspanama.com/index.php ... ser/587756
http://taller-reimor.com.ve/index.php/c ... user/72924
http://funagcy.com/index.php/component/ ... user/93291 błaśnie obejrzałam film, uznałam go za godny najlepszych dzieł polskiej szkoły dokumentu. to tak z punktu widzenia widza. zdaję sobie jednak sprawę, że nie o doznania estetyczne tu chodziło (lub nie jedynie). co do metod kręcenia dokumentów- to drażliwa kwestia, i zawsze istnieje podejrzenie nadużyć ze strony autora, gdyż mało kto decyduje się na taki rodzaj ekshibicjonizmu -mam na myśli bohaterów dokumentu -dlatego też dość łatwo oskarżyć twórcę o podejrzane metody zastosowane wobec danego bohatera. dyskusje takie powracają wielokrotnie, i to dot. dzieł twórców ogólnie uznanych i szanowanych (m.in. K. Kieślowski). BTW - Marcel Łozińskie zrobił piękny film o granicach obnażania bohatera w dokumencie - "Żeby nie bolało".
http://www.behzistyaranbidgol.com/index ... ser/110895
http://sophie-cosmetics.co.il/index.php ... ser/334569
http://studiomultiprofilo.com/index.php ... ser/131626
http://sinan-invest.com/index.php/compo ... ser/189716
http://sallys-blog.de/index.php/compone ... ser/249229
http://www.alant.by/index.php/component ... user/83647
http://www.diarioacontecerchiapaneco.co ... user/22202
http://g-steel.ru/index.php/component/k ... ser/410605
http://www.3748305.ru/index.php/compone ... user/11535
http://somersethousedc.com/index.php/co ... ser/515600
http://formula-polimer.ru/index.php/com ... ser/381042
http://vseavtozap4asti.ru/index.php/com ... ser/197537
http://fresamedia.ru/index.php/componen ... ser/485084
http://www.barisan.org/index.php/compon ... user/40159
http://www.am689.com/index.php/componen ... ser/120189
http://rincom-ex.ru/index.php/component ... ser/273808
http://frisons.perroquet-passion.ch/ind ... user/25375
http://taconplc.com/index.php/component ... user/20937
http://www.gamernoob.com/index.php/comp ... ser/708910
http://wchockey.ru/index.php/component/ ... user/21261
http://sb-stone.ru/index.php/component/ ... ser/132638
http://www.alfo.com.mx/index.php/compon ... ser/572896
http://thaniniramdaily.com/index.php/co ... ser/425314
http://sistemashumanos.org/index.php/co ... ser/603395
http://goldenkey18.ru/index.php/compone ... ser/182659
http://shorewoodnailspa.com/index.php/c ... user/51644
http://ristorantelaquerciadirosa.com/in ... ser/174067
http://www.dirtydogs-rocklive.de/index. ... /user/8589
http://www.alfarored.com/index.php/comp ... ser/445472
http://vitrius.ru/index.php/component/k ... ser/285285
http://pzptm.com/index.php/component/k2 ... ser/163276
http://tpcms-fraucourt.mmi-lepuy.fr/ind ... ser/274271
http://wood-idea.com.ua/index.php/compo ... user/63378
http://silverspread.com/index.php/compo ... ser/492232
http://fillmoreeyeclinicoptical.com/ind ... user/48615
http://gdehome.com/index.php/component/ ... ser/508449
http://www.awd.ir/index.php/component/k ... ser/411793
http://respinaweb.com/index.php/compone ... ser/102229
http://gilceleysantos.com/index.php/com ... ser/538124
http://sodie-etiquettes.com/index.php/c ... /user/8250
http://res-catering.ru/index.php/compon ... ser/169983
http://www.bcsclubaffaires.com/index.ph ... ser/115689
http://www.ajsquare.es/index.php/compon ... ser/303942
http://salon-golubka.com/index.php/comp ... ser/646495
http://rhch.ir/index.php/component/k2/i ... user/44474
http://gorki.com.ua/index.php/component ... ser/338270
http://football-light.com/index.php/com ... ser/313277
http://nuestromundo.ec/index.php/compon ... user/18221
http://ferromagazine.com/index.php/comp ... ser/181680
http://regionalkidneywellnesscentre.com ... ser/179400
http://woods-group.com/index.php/compon ... user/53049
http://weddingdaymag.com/index.php/comp ... ser/609781
http://pueblos-magicos-mexico.com/index ... user/40731
http://flowerboxintl.com/index.php/comp ... ser/200506
http://www.e2enearshore.com/index.php/c ... user/70209
http://www.mariadolorespaoli.com/index. ... ser/204072
http://webmarksites.com.br/index.php/co ... ser/366227
http://www.vodasig.ro/index.php/compone ... ser/463045
http://annadonahueart.com/index.php/com ... ser/127131
http://rocate.cl/index.php/component/k2 ... user/50012
http://www.allyoueverwantedparties.com/ ... ser/256746
http://cementcom.com/index.php/componen ... ser/124328
http://lfsoa.org/index.php/component/k2 ... ser/681136
http://xn-----6kcabhsge5ambjllmkk5awn0k ... user/22640
http://www.globaldesignsbuilders.com/in ... ser/456253
http://www.aliciasoltero.com/index.php/ ... user/59468
http://www.vitaminfirenze.it/index.php/ ... ser/513198
http://www.balletjovendelima.org/index. ... ser/103692
http://www.webmarketingadp.it/index.php ... user/51149
http://tennisinnovator.com/index.php/co ... user/83249
http://www.zirpoosh.net/index.php/compo ... user/12489
http://wfa.sg/index.php/component/k2/it ... user/84015 łaśnie obejrzałam film, uznałam go za godny najlepszych dzieł polskiej szkoły dokumentu. to tak z punktu widzenia widza. zdaję sobie jednak sprawę, że nie o doznania estetyczne tu chodziło (lub nie jedynie). co do metod kręcenia dokumentów- to drażliwa kwestia, i zawsze istnieje podejrzenie nadużyć ze strony autora, gdyż mało kto decyduje się na taki rodzaj ekshibicjonizmu -mam na myśli bohaterów dokumentu -dlatego też dość łatwo oskarżyć twórcę o podejrzane metody zastosowane wobec danego bohatera. dyskusje takie powracają wielokrotnie, i to dot. dzieł twórców ogólnie uznanych i szanowanych (m.in. K. Kieślowski). BTW - Marcel Łozińskie zrobił piękny film o granicach obnażania bohatera w dokumencie - "Żeby nie bolało".
http://gamepointsc.com/index.php/compon ... ser/461845
http://www.rejennis.com/index.php/compo ... ser/320783
http://svyturiolaikrastis.lt/index.php/ ... user/86540
http://www.vianneyherbreteau.fr/index.p ... ser/385989
http://xn----7sbabka3acmorymbi6s.xn--p1 ... user/97346
http://xn----btbkhzun4i.xn--p1ai/index. ... user/97807
http://www.xtraordinarystuff.net/index. ... user/96871
http://xn---73-eddefk8bvfc6c.xn--p1ai/i ... user/89534
http://www.wirhelfenbeimgrenzbau.de/ind ... user/23751
http://www.arnnitahandlooms.com/index.p ... ser/100459
http://cima-co.com/index.php/component/ ... ser/550913
http://fasttrack.globelocus.com/index.p ... ser/144477
http://xn--21-plcq8g.xn--p1ai/index.php ... user/43945
http://www.pearl-harbor.ru/index.php/co ... ser/541665
http://museoalborania.com/index.php/com ... ser/129335
http://sabtransit.guineewebdesign.com/i ... /user/2123
http://todayremembered.com/index.php/co ... user/23076
http://www.woodecohouse.co.uk/index.php ... ser/161033
http://www.noblesseproperty.com/index.p ... user/70241
http://www.hi-tekss.com/index.php/compo ... ser/462448
http://www.albertomanzone.it/index.php/ ... user/12025
http://xn---34-5cdfxb2cf3bw9j.xn--p1ai/ ... ser/123007
http://l-club.kz/index.php/component/k2 ... ser/180961
http://thediamondentity.com/index.php/c ... /user/6380
http://xn--80aaggsdegjfnhhi.xn--p1ai/in ... ser/108948
http://xn--74-jlcd9abmbos.xn--p1ai/inde ... ser/147350
http://www.villa-vip.ru/index.php/compo ... ser/156600
http://hookah-dubai.ru/index.php/compon ... user/80457
reżyserki.popgrowskich wsi. Nie chcę też martwić Pani Autorki, inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę, że alkoholizm, to choroba, która nie wybiera. Zadowoli sie i małym miasteczkiem jak i wielką aglomeracją. Również wśrod bezrobotnych, jak i notabli wysokiego szczebla się ima. A serialami po maturze zajmują się nie tylko wiejskie dziewki, lecz także te bardziej z miejska przystrojone w lateksowe sukieneczki i ruski lakier z bazarku. Pozdrawiam, w pełni popierając apel przedmówcy o ogarnięcie, gdyż płytkość tego tekstu jest istotnie zatrważająca.i w trakcie czytania tego artykułu płakałam ze śmiechu! To co jest w nim zawarte to jakaś bzdura..Moi rodzice pracowali w zakładach pracy,rodzice moich znajomych też i muszę powiedzieć,że w najmniejszym stopniu nikt z nas nie przypomina postaci z artykułu.Tekst nie odzwierciedla rzeczywistości w żadnym stopniu,a autorka ma wiele do nadrobienia jeśli chodzi o obserwację naszego społeczeństwa...
admin
Administrator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 16:39

Następna strona

Powrót do wentylacja


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron