ilość wymian

o wentylacji i wentylatorach

Re: ilość wymian

Postprzez admin 22 sty 2015, o 00:56

Myślę, że Rosjanie przetworzą Donbas w obszar permanentnej wojny, coś w rodzaju raka na ciele Ukrainy. W końcu wojnę toczy na obcym terytorium, w dużej mierze obcymi siłami, straty własne (,,ochotnicy”/,,delegaci” z armii rosyjskiej) nigdy nie były czynnikiem przesadnie branym pod uwagę przez przywództwo polityczno-wojskowe, społeczeństwo jest ogłupione nacjonalistyczną propagandą, zresztą protesty zwyczajnie uciszy się siłą i będzie można tak się bawić latami. Zachodni kapitaliści już cisną swoje rządy by te ,,patrzyły na sprawy realnie”, dla europejskich społeczeństw wojna ta (stała) stanie się równie istotnym newsem jak migawki z wojny w Syrii. W całej aferze tylko Ukraina będzie poszkodowanym ale w zasadzie przez ostanie 20 lat nikt specjalnie się nią nie zajmował, więc i teraz da się żyć. Państwo to wojna zrujnuje, być może pojawią się nastroje agresywnie nacjonalistyczne, na pewno życie obywateli tego kraju jest nieznośne a przedłużająca się wojna jeszcze je pogorszy a ewentualna konsolidacja narodowa, coś czego do tej pory Ukrainie bardzo brakowało nie napełni im pustych garbnków.Często powtarzana w felietonie fomuła “Rosja wie,że Zachód wie..” nasuwa ,po raz kolejny wątpliwości ,czy RP ,jej rząd zwłaszcza, należy do Zachodu z zastrzeżeniem ,że do Zachodu europejskiego.Częśc rzadów Zachodu europejskiego jawnie uważa ,że RP “wyprowadziła UE na Dzikie Pola” podczas gdy UE,jej flanka południowa, jest narażona na inwazję,na razie na nasilajacą się inwazję uchodżców (150.000 w r 2014) a może w przyszłości na inwazję zbrojną oraz,ze gospodarczo Rosja jest znacznie ważniejsza dla UE niż Samostijna z jej niewygasajacym burdelem politycznym i ekonomicznym oraz przewlekle płonącym pograniczem z Rosją.https://support.exopoint.ch/entries/870 ... 3%B3%C5%82

https://appliedrelevance.zendesk.com/en ... 8-kontekst Może i Rosja zajmuje z punktu widzenia szeroko pojętego “Zachodu” prowincjonalną część globu, tyle ze z tej prowincji jest całkiem blisko i do Brukseli i na Alaskę. Zachód będzie więc trzymał rękę na pulsie.
Rosja nie zrobi niczego wobec państw NATO. Stać ją tylko na lokalne konfrontacje z państwami pokroju Gruzji. Kreml jest świadomy potencjału Paktu i własnej armii. Może sobie pobrzękiwać szablą i psioczyć na nękanie mniejszości rosyjskiej na Łotwie i w Estonii, ale rosyjskie okręty podwodne pływają sobie dokładnie po przeciwnej stronie Bałtyku, u wybrzeży neutralnej Szwecji, która w przeciwieństwie do Łotwy i Estonii do Paktu nie należy.
Fałszując rozmyslnie “doktrynę Giedroycia” rząd RP “zrobił laskę” USA z wyjatkową szkodliwością dla RP.Nie pozostawiając zadnych złudzeń co przynależności rządu RP do zamorskiego Zachodu.
Jedynym zwycięzcą będzie przemysł zbrojeniowy – już moczy majtki z radości – taka wojna i co ważniejsze klimat ZAGROŻENIA dla innych państw wymaga znacznie lepszych (czyt. droższych) zabawek niż wojna w jakieś Afryce czy Syrii.
admin
Administrator

Postprzez admin 25 sty 2015, o 13:48

Monika Olejnik po raz kolejny manipulując usiłowała na chama przypisać Kamińskiemu zastawienie pułapki na premiera. A podłość postępowania Moniki Olejnik polega na tym, że nasza nietykalna Madona dobrze wiedziała, że Kamiński zalecał premierowi by koniecznie porozmawiał z Jackiem Kapicą!!

Kamińskiemu chodziło o to by Tusk zdobył wiedzę u źródła!! Czyli od Kapicy!! Czy Kamiński zalecał Tuskowi by o nieprawidłowościach gadał z Chlebowskim, Drzewieckim czy Schetyną!? Nie! Ale nieomylny geniusz Tusk wolał pogadać nie z Kapicą, tylko z tymi trzema zuchami umoczonymi po uszy w aferze hazardowej.

A dlaczego Tusk tak postąpił? Ano dlatego by ostrzec kolesi, że łazi za nimi CBA. A gdy sprawa się wydała, to ten typ bezczelnie odwracając kota ogonem całą winę zrzucił na Kamińskiego pozbawiając go stanowiska szefa CBA! Bezczelny typ!rzeczytałem wpis i słucham audycji TOK FM – być może to jakaś forma obsesji a może zboczenia.
Jak zwykle Pani jest bojową zwolenniczką wszystkiego co czyni(?) lub mówi (!) ustami Tuska, et cosortes, PO.
Uznanie jako strategiczny pomysł polityczny Tuska a do tego Premiera RP dyskredytację Wysokiego Urzędu Prezydenta RP a co zatem idzie obowiązujcej Konstytucj RP budzi nie tylko zdziwienie, ale chyba i oburzenie.
Ten smętny ton i tembr głosu prowadzącej po ponownym podkreśleniu przez Aleksandra Kwaśniewskiego szkodliwości takich wypowiedzi przez wspomnianego “męża stanu” nadal świadczy o wcale niedziennikarskim zaślepieniu.
O dziwo nie poparli Pani tez zaproszeni dyskutanci mimo jakże bliskich poglądów w innych kwestiach.
Nadal w Pani opiniach, ocenach i krytykach mądrość politycznych wypowiedzi (brak jakichkolwiek działań wobec co dwa tygodnie wygłaszanych wielkopomnych zmian i zamierzeń) panującego nam miłościwie “dla dobra Polski” “Słoneczka Peru” – ach dlaczego tak ubogo w słowotwórstwo uwielbieniowe wyposażeni są jego jednak żołnierze.
W tym momencie – po zaprezentowaniu trzeźwej opinii na temat prywatyzaci przez red. Wróblewskiego – usłyszałem smakowite w swej treści strofowanie cyt. “Panie Tomku wróćmy do dyskusji niepropagandowej”.
Odrębną sprawę stanowi jakże osobisty stosunek do tzw. komisji hazardowej.
Dyskredytowanie wszystkich członków – oczywiście za wyjątkiem posłów PO – tej Komisji, od początku uznanie, że żadnej afery nie było i nie ma a wszyskie dokumenty i dowody rzeczowe to nic w konfrontacji z ewidentnie kłamiącymi i nie pamietającymi upudrowanymi uczestnikami tej afery to mniej więcej w ogólnych zarysach opinia
W poniedziałkowym poranku przypomnieli Państwo wybory prezydenckie, kiedy sondaże przed pierwszą turą pokazywały bardzo niskie notowania Wałęsy, a mimo to walka w drugiej turze była pomiędzy nim a Kwaśniewskim wyrównana. Podobnie teraz, wielu chwyta się poprzednich wyborów, gdy sondaże pokazywały niższe notowania Kaczyńskiego, a mimo to wygrał.
Chyba nie docenia się faktu, że Kaczyński walczy o reelekcję, wyborcy mogą mieć krótka pamięć i zapomnieć o kompromitacjach, ale nie są aż tak naiwni by wierzyć w t.zw. ocieplenie wizerunku. Kolejne próby zmiany wizerunku wyglądają coraz bardziej zabawnie. Kilka dni po tym jak część posłów PIS składa doniesienie do prokuratury o obrazie uczuć religijnych przez Nergala, Kaczyński fotografuje sie z Dodą. Genialny pomysł, pytanie co będzie następnym krokiem PR-owców z Pałacu – koncert deathmetalowy? Kto w to uwierzy?
Kaczyński był prezydentem Warszawy i w wyborach 2005r. w Warszawie poległ (prawie po 4 latach kadencji).

Podobno Prezydentowi wzrosły notowania w ostatnim czasie. To daje do myślenia, bo można odnieść wrażenie, że to dla tego, ze Prezydent ograniczał swoje wystąpienia publiczne. Ból głowy speców od PR-u musi być poważny. Zacznie się kampania, trzeba będzie wypuścić Kaczyńskiego z Pałacu. Bardzo ciekaw jestem debaty wyborczej Olechowski/Kaczyński na tematy gospodarcze lub (hipotetycznie) Sikorski/Kaczyński na temat polityki zagranicznej.
Zachowanie polityków PIS po decyzji Tusk-a, wygląda na lekko histeryczne. Ewentualną porażkę z Tuskiem można łatwo wytłumaczyć (media, spiski, agenci), ale porażki z kimś innym już nie. To nie byłaby porażka, tylko katastrofa.
Dodam też permanentne nawoływanie do zakończenia prac tej Komisji mimo, że Rząd krępuje jej prace nie dostarczając żądanych dokumentów.
Jakże inny był Pani stosunek do “komisji rywinowskiej”.
Dzisiejsza audycja – to moja ocena – to szczyt dzinnikarskiej nierzetelności i manipulacji.
Reasumując – tym bardziej że jest to mój ostatni wpis na Pani blogu i jest to moja osobista opinia – prowadzi Pani kampanię wyborczą na rzecz PO.

A czy inaczej postępuje Monika Olejnik? Skąd!! Olejnik wykorzystując swoją pozycję, autorytet, jedzie równo na antenie TVN-24 i w innych mediach ze swoją manipulacją wiedząc, że do społeczeństwa dotrze jej socjotechnicznie zmanipulowany przekaz, a nie prawda!

A tej mafii dziennikarskiej tylko o to chodzi, by chachmęcąc, kręcąc, manipulując, tak wyprać ludziom mózgi, by niewinnego wykreować na złoczyńce, a prawdziwego krętacza przedstawić jako niewinną ofiarę najpodlejszego spisku, śmiertelnej pułapki zastawionej oczywiście przez sługusaPoniżej cytaty z rozmów Moniki Olejnik z posłem Arłukowicz:

Monika Olejnik: W trudnej sytuacji wiemy jest premier, bo nastąpił przeciek. I to jest najważniejsze! Ważne kto był źródłem przecieku! I tu jest właśnie ta pułapka Kamińskiego.

Monika Olejnik: Bo sam pan przyzna, że cokolwiek by zrobił Tusk, nawet gdyby wezwał Chlebowskiego i Drzewieckiego, rozmawiał z nimi na temat ustawy hazardowej, to człowiek średnio inteligentny pomyślałby sobie, ooo, coś się dzieje. Dlaczego premier nagle rozmawia o ustawie hazardowej, o projektach, o hazardzie? Premier się nigdy tym nie interesował, ze mną nie rozmawiał. Coś tu jest nie tak.

Arłukowicz: Nie rozumiem tego dlaczego premier postanowił wpierw się spotkać z ministrem Drzewieckim i Schetyną.

Monika Olejnik: (oburzonym tonem) Bo przecież tak chciał Mariusz Kamiński! Mówił, że powinien się spotkać! Powinien wziąć nadzór administracyjny nad tym procesem legislacyjnym! Kropka
admin
Administrator

Postprzez admin 25 sty 2015, o 13:50

Jednym z argumentów, całkowicie poważnych, przeciwko temu paniczykowi była … liczba butów, jakie ma Sikorski. Duża.padło do minus trzydziestu, pękł zaokienny termometr w mieszkanku
staruszki z poddasza, Król Zygmunt III kaszlnął nieodpowiedzialnie,
wypuścił z ręki źle przyspawaną przez fałszywych przodowników pracy
szablę, czego staruszka spodziewała się od dziesięcioleci; szabla
odbiła się od podstawy kolumny ze strzegomskiego granitu, wzleciała
łukiem ku blademu słońcu, zabłysła i zawisła nad wieżami kościołów,
uderzyła jak w szmaciany bęben w pokrytą śniegiem kostkę brukową,
budząc dokarmiane przez fałszywych dorożkarzy i upadłych zakonników
kruki drzemiące na gzymsach kościoła Świętej Anny. Uparta przekupka
czekająca od pięćdziesiątego szóstego roku na nabywcę zestawu
pamiątek góralskich: ciupagi, kierpec i kapelusza z opaską z
muszelek, sprzedała wreszcie pierwszy komplet za trzysta jednostek
tutejszej waluty, ale nie było już komu sprawdzać z czego żyła przez
te wszystkie lata. Do chmary kruków dołączyły nadlatujące znad
Mokotowa i bliskiej Woli ptaki gniazdujące w starych lipach wokół
ministerstwa spraw wewnętrznych, na umierających topolach na zapleczu
Moja wersja jest niezmienna, uwzględniająca/mój subiektywizm/ ducha Tuska i PO.
Płochliwego Tuska i PO widzianej “na tle” duo lepiej, niż stanowi realna jakość jej liderów, NIE STAĆ ZUPEŁNIE!!! ani mentalnie ani strategicznie, na pofirmowanie wszystkiego. Oni za żadne skarby nie podejm.ą ryzyka PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za kraj w trudnych “koszących” czasach, jakie nadchodzą.
Potrzebny jet im optymalny figurant-słaby i na tyle szurnięty, że da sobie urzą prezydenta wcisnąć, oraz posiadający szanse na zablokowanie Dużego Pałacu przed Kaczyńskimi.
Cimoszewicz, jest na takie zabawy zbyt “elfowaty”, i , jednak, mało przystający do roli “przystawki” dla PO.
Jedynym kandydatem bez skazy, , żyjącym we własnym irrealnym kokonie wielkości, co pozwoliłoby jemu na podjęcie się takiej “komediowej” roli z autentycznym/w odbiorze widzów/ zaangażowaniem, graniczącym jak zwykle u… posłannictwem- jest nasz POMAZANIEC BOŻY-LECH WAŁĘSA

której odmętach rozpoczęto tej nocy ostatnie, szczególnie gorliwe i
szczególnie rozpaczliwe poszukiwania; setki ptaków wzleciało z
zakamarków budynków gospodarczych długoterminowego więzienia na
Rakowieckiej, gdzie przedwcześnie gromadziły się dusze żyjących
jeszcze, ale śmiertelnie urażonych przyrównaniem ich do ZOMO
bohaterów podziemia; ptaki zatoczyły nad miastem wielki krąg,
wejrzały na bloki zamieszkałego przez osowiałą, ale gotującą się do
skoku młodzież Ursynowa. Dopiero kiedy Król odzyskał równowagę,
obiema rękoma łapiąc się krzyża, kruki z łoskotem ruszyły ku pałacowi
prezydenckiemu.
Przysięgam, że to prawda, jakiś mentalny kumpel braci Karnowskich bezkompromisowo mu przyłożył.
Rewolucyjna brać polska, ta co w pierwszym zapale rusza tłuc kryształowe lustra, będzie zdecydowanie przeciw Sikorskiemu. Poza tym już czytałam pierwsze wpisy o pochodzeniu jego żony. Nie czarujmy się, ten facet, który zdejmował spodnie, żeby pokazać, że nie jest obrzezany, nie daruje. A jego pryncypał wstrzymywać go nie będzie.a dla mnie wszystko jednoi tak głosuje na po ,sld mnie brzydzi/śliniący się dzieciak napieralski /,pis to jacyś uciekinierzy z domu wariatów/a ich przywódca-no ……/.sikorski chyba nie ,co się odezwie to zonk.lepszy bylby komorowski.ach gdyby nie polskie pieniactwo i ambicyjki-w cuglach wygrałby cimoszewicz.ubawiłem się czytając lustro.pani redaktor – toć widać od razu ,że psychuszka dla takiego nie straszna,może być i napoleonem,carem i idiotą w jednym.jeszcze trochę a tacy wymrą ,natura jest nieubłagana.niech pisze może go ta żółć zaleje i ziemia będzie lżejsza od psychika.pisz lustro ,pisz,zabawa przednia ,i tylko się za dużo nie śliń,
admin
Administrator

Postprzez admin 25 sty 2015, o 13:52

Ktoś Prezydentem Polski zostać musi bo tak mówi Konstytucja. Gdy przyjdzie do wyborów to się zastanowię i wybiorę normalnego człowieka o którym będę miał przekonanie że jest uczciwy i Polsce pomoże, a nie będzie napuszonym d… bez własnego zdania, sterowanym zdalnie jak samochodzik dla dzieciaka.
Bardzo śmieszne jest wystawianie kandydatów przez partie po to by się pokazać, wydać nasze pieniadze jakie płacimy w podatkach, zrobić zawieruchę, czy też “siwy dym” jak to robili spece z PIS i PO przed ostatnimi wyborami.
Przy okazji mam pytanie, czy nie mogłaby się Pani zająć aktywnościa niedawno wybranych europosłów na tamtej niwie i ich osiagnięciami.
Olejniczak chce być juz Prezydentem Warszawy, Kurski, Ziobro wciąż w telewizji i radio o sprawach krajowych. Czy to nie jest kpina z wyborców?Jeśli zaczniemy cenzurować i usuwać posty @Lustra, krzywić się na poglądy i język odbiegający od tzw. poprawności, to zbudujemy odrębne światy, które o sobie nic nie będą wiedzieć i z tego powodu a priori będą sobie wrogie. W konkretnym przypadku oceny afery hazardowej, obydwie strony sporu mają argumenty identycznej mocy, więc pozostaje sfera domysłów, obrzucania inwektywami, robienia miny niewiniątka itp. zabiegów, mających przekonać nieprzekonanych o swojej racji.
Swiat ocen jest różny . Przykładowo odstapiłem od ogladania programów z udziałem Tomasza Wróblewskiego ponieważ wygłasza opinie bez wystraczającej wiedzy o temacie .To nie jest facet z uznanym autorytetem ,by mógł sobie pozwolić na wygłaszanie PRAWDY .Jeśli się nie myle, to jego praca na tzw .kierownicznych stanowiskach w mediach przyniosła same porażki tym tytułom. Ponadto Tomasz Wróblewski wypowiada nieprawdziwe opinie na tematy Amerykańskie. To że był w USA to za mało .Zapomina ,iż tu w Polsce moga żyć ludzie którzy z łatwoscią weryfikuja jego opinie ,tam u żródeł .
Wróblewski mogłby sprawić sobie nowy garnitur ,chłop przytył ,koszule nosi przypadkowe które “szczerzą i gryzą widza” z szeroko rozwartej marynarki , a do tego fryzura potargana ,badz nie doczesana .
Ps .http://www.anothercloset.com.au/blog/20 ... minar.html
http://www.akroncracker.com/shows/2013/ ... n-321.html
http://www.akroncracker.com/shows/2013/ ... cia-s.html
http://ginnybranch.squarespace.com/my-f ... overs.html
http://ginnybranch.squarespace.com/my-f ... ollow.html
http://www.lucentdossier.com/lucent-dos ... t-her.html
http://www.lucentdossier.com/lucent-dos ... -2011.html
http://chrisfenwick.squarespace.com/hom ... ember.html
http://chrisfenwick.squarespace.com/hom ... -girl.html
Ktoś Prezydentem Polski zostać musi bo tak mówi Konstytucja. Gdy przyjdzie do wyborów to się zastanowię i wybiorę normalnego człowieka o którym będę miał przekonanie że jest uczciwy i Polsce pomoże, a nie będzie napuszonym d… bez własnego zdania, sterowanym zdalnie jak samochodzik dla dzieciaka.
Bardzo śmieszne jest wystawianie kandydatów przez partie po to by się pokazać, wydać nasze pieniadze jakie płacimy w podatkach, zrobić zawieruchę, czy też “siwy dym” jak to robili spece z PIS i PO przed ostatnimi wyborami.
Przy okazji mam pytanie, czy nie mogłaby się Pani zająć aktywnościa niedawno wybranych europosłów na tamtej niwie i ich osiagnięciami.
Olejniczak chce być juz Prezydentem Warszawy, Kurski, Ziobro wciąż w telewizji i radio o sprawach krajowych. Czy to nie jest kpina z wyborców?
http://www.linkingpage.com/magicnewsfee ... films.html
http://www.rushkoff.com/articles-indivi ... e-net.html
http://www.rushkoff.com/articles-indivi ... world.html
http://www.ymtcberkeley.org/blog/2014/2 ... fflet.html
Moja osoba i mojej osoby otoczenie, już dawno posiadły wiedzę, że Szanowna Pani sprzyja PO. Niektóre osoby nawet dostrzegły Szanownej Pani słabość do Pana Premiera W. Pawlaka.

A teraz poważnie.
Mnie to nie drażni, powiem więcej, mnie to rajcuje, bo wolę PO od PIS.
Chciałbym także, aby Tusk budował koalicję z SLD, przesuwał się ku centrum i dogadał z Cimoszewiczem/Olechowskim.
W plebiscycie na Pierwszą Damę głosowałbym na Panią Olechowską.
http://www.ymtcberkeley.org/blog/2014/2 ... bison.html
http://www.pizzacentric.com/journal/201 ... arsie.html
http://www.comicrypt.com/home/2014/3/25 ... -2014.html
http://www.comicrypt.com/home/2014/3/20 ... ch-19.html

Co do wyborow na Urzad Prezydenta RP nie wypowiadam się ,ponieważ nie będe w nich uczestniczył . Wybory Samorządowe-Tak ! .Prezydent mojego miasta fatalnie rzadził , jego duża partia wsparcia zachowuje przytomność i ociagają się z popieraniem, ale ON tupie ,że CHCE ! .Nie wiem tylko uda się go wyeliminować , bo braciszek prezydenta jest ksiedzem dr.Andrzejem , na ważnej funkcji w miejscowym kościele i tenże prezydent jest bardzo przydatnym “Czarnym Sukienkom “. To, że nieprzydatnym dla ponad 400 tysiecznej populacji może okazać sie mało ważne . Ciekawy przypadek .
Po rezygnacji Tuska z kandydowania na urząd Prezydenta RP, pozostaje nam razem z redaktor Parandowską obstawiać i spierać się o ewentualnych następców z PO. Ale czy aby na pewno będą to kandydaci z tej partii? Po licznych wystąpieniach i wywiadach premiera w których mieliśmy do czynienia z dezawuowaniem tego urzędu i sprowadzaniem jego istoty do żyrandola w pałacu, śmiem wątpić w kandydatury Sikorskiego i Komorowskiego. Premier jako piłkarz zdaje się mówić, że w piłce nożnej liczy się mistrzostwo świata, a medal olimpijski w tej dyscyplinie, jest trofeum tylko prestiżowym. Wobec powyższego należy spytać wymienionych kandydatów, czy wolą pojechać na mistrzostwa świata, czy na olimpiadę. Jeśli któryś z nich wybierze jednak olimpiadę, będzie musiał w kampanii uzasadnić celowość i ważność tego urzędu, mało istotnego dla szefa partii, która go desygnowała do kandydowania. W takiej sytuacji pozostaje tylko kandydatura niepartyjna, poparta i finansowana w kampanii przez PO.
admin
Administrator

Postprzez admin 14 lut 2015, o 00:55

Przez pomyłki ZUS wielu musi żyć poniżej poziomu egzystencji
(Rzeczpospolita, dd/22.09.2008, godz. 08:17)
Emerytowi, który ma długi, może zostać po egzekucji 318 zł miesięcznie na życie, renciście jeszcze mniej, bo 244 zł. Nierzadko ZUS obniża im świadczenia, bo sam pomylił się w obliczeniach i teraz odbiera nadwyżkę – czytamy w “Rzeczpospolitej”.
Minimalne świadczenia z ZUS pobiera ponad 600 tys. osób. Problem dotyczy jednak wszystkich emerytów i rencistów niezależnie od wysokości ich świadczenia. W wyniku egzekucji może ono bowiem zostać obniżone do wysokości połowy minimalnego świadczenia.Oczywiście posłowie partii światłości i rozumu, czyli ci z PO, zachowaliby się inaczej, prawda? Zawsze przecież byli lepsi, prawdziwa elyta. Było nie było przynależą do wybranej rasy, rasy nieomylnych Panów, nieskazitelnych Nadludzi do których oczywiście należy także pani Paradowska. Chodzący ideał.
Ciekawi mnie tylko dlaczego nieomylny nadczłowiek piszący ten tekst nic nie wspomina o posłach PO którzy w ubiegłej kadencji bojkotowali wielokrotnie posiedzenia sejmu i żaden nie wzdragał się przed braniem kasy za nieodrobiona dniówkę, a panią Janinkę nie oburzało takie postępowanie, bo wybrańcom bogów wszystko wolno. Co za nieprawdopodobna obłuda i skrajna niesprawiedliwość. Za kogo oni się uważają do cholery jasnej?
Ręce opadają,jak wpisujący się w komentarzach,do jakiegoś felietonu,rozumieją na czym to polega.To tak jakby ktoś pisal np. o wczesnej jesieni,a komentator zarzuca mu,że nie pisze np.o wczesnejwiośnie.I w dodatku z tego powodu,próbuje zdyskredytowąć autora.Oj czasami smutno czytać te niby komentarze.Widac wyrażnie ,że niektórzy biorący udział w tego rodzaju dyskusji,robią to w okreslonym celu by np.występować przeciwko komuś,czemu .Zresztą celują to niektórzy politycy,którzy na zadane pytanie na jakis temat,mówią na zupełnie inne z góry przewidziany efekt(np.dokuczyć,oskarżyć,tak ale wszystkiemu winien jest rząd Platformy bo obiecywali a nie robią)
Wielu osobom w wyniku potrącenia zadłużenia z ich świadczeń zostaje na życie 200-300 zł. Problem jest o tyle poważny, że takie osoby nie skorzystają z pomocy społecznej – bierze ona pod uwagę ich dochód przed potrąceniami. W wypadku pracowników egzekucja należności jest ograniczona do wynagrodzenia minimalnego, czyli w ich kieszeni zostaje 1126 zł. http://benehrenreich.squarespace.com/bl ... ilant.html
http://benehrenreich.squarespace.com/bl ... there.html
http://benehrenreich.squarespace.com/bl ... osion.html
http://www.afilmcanon.com/films/2014/3/ ... -1993.html
http://www.afilmcanon.com/films/2014/3/ ... -1978.html
http://www.saxzim.org/bog-blog/2013/7/2 ... ap-up.html
http://www.saxzim.org/bog-blog/2013/7/1 ... -2013.html
http://www.theidentityguy.com/articles/ ... flash.html
http://thomaspmbarnett.com/globlogizati ... arths.html “Wyszło nawet jeszcze gorzej niż niepoważnie, bowiem okazuje się, że pisząc dziecinne usprawiedliwienia posłowie być może sfałszowali urzędowe dokumenty i należałoby ich ścigać. Wydaje się, że sam wstyd jest już wystarczającą karą i nie ma co zajmować prokuratury byle czym.”
Pani Janino ! Uważam że to niestety nie jest byle co. Z prawnego punktu widzenia jest to fałszowanie dokumentów i próba wyłudzenia nienależnego świadczenia. Który z tych zarzutów jest “mocniejszy’ niech się wypowiedzą prawnicy. Ja chcę sie zająć przekazem moralnym jaki posłowie PiS (czy tylko oni ?) wysłali społeczeństwu. Brzmi on wg mojej ocerny następujaco: oszustwo jest dozwolone pod warunkiem że będzie zrobione sprytnie i nie wyjdzie na jaw. Jeśli by wyszło na jaw winni są nie oszuści, ale ci co o oszustwie powiedzieli. Cytuję Jacka Kurskiego “taka mała wendetka”. To ewidentnie sprawa dla prokuratury i to do ścigania z urzędu. Nie ma znaczenia czy oszustem jest poseł, czy matka szukająca pieniędzy na posiłek dla dzieci, czy menel kombinujący na “mamrota”. To jest kwalifikacja prawna, o moralnej napisałem wyżej.
http://www.damoncastillo.com/news/2014/ ... of-me.html
http://www.thepalmtheatre.com/coming/20 ... nutes.html
http://www.aquila-bm.com/news/2013/7/31/newsletter.html
http://biggayicecream.com/blog/2013/9/1 ... oetry.html
http://members.landscapenl.com/news/201 ... titiv.html
http://www.penskemotorgroup.com/recogni ... creek.html

Do obniżenia świadczeń dochodzi np. wówczas, gdy ZUS obliczy za wysoką emeryturę. Kiedy zorientuje się, że popełnił błąd, potrąca nadpłacone świadczenie. Jeśli pomyli się nawet o 10 zł miesięcznie, to kwota jaka może ściągnąć z emerytury z ostatnich trzech lat wynosi prawie 4 tys. zł. Dla osoby pobierającej najniższe świadczenia egzekucja nadpłaty oznacza więc życie poniżej poziomu egzystencji przez najbliższy rok, choć nie ponosi ona żadnej winy.
Tak samo jest gdy osoba pobierająca wcześniejszą emeryturę pracuje jednocześnie na etacie lub zleceniu. Jeśli zarobki przekroczą przewidziane w przepisach limity powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczenia, nadpłaconą kwotę trzeba zwrócić.
admin
Administrator

Postprzez admin 14 lut 2015, o 00:56

Chodzi o 27 posłów PiS a rozdmchał to medialnie klub lewicy. I bardzo dobrze. Jesli wcześniej zdarzały się takie rzeczy (w co nie wątpię) powinny byc wszystkie nagłośnione. Apeluję do mediów – przy następnych wyborach proszę o przytoczenie przy każdym kandydacie (kandydatce) dotychczasowych “osiągnięć”.Jesteś nadzwyczajnym Optymistą ‘ Gdyby nie ci fantyczni antylustratorzy … to lustrację milibysmy juz od kilkunastu lat z głowy …Niestety nie w Polsce .Gdyby ona ci nawet była przed 1995 rokiem to i tak do dziś toczył by sie spór i bitewki mniejsze lub większe a papirusy UB i SB miałyby większe znaczenie niz certyfikaty Proboszcza .Bo wg mnie tylko idiota, kretyn, albo skrajnie zadufany megaloman może nie wiedzieć, że rozmowy przeprowadzane w specjalnym pomieszczeniu BBNu są automatycznie klasyfikowane jako rozmowy ściśle tajne” http://www.paleofuture.com/nofuture/201 ... -1935.html
http://www.ofallthefish.com/diys/2011/7 ... -tray.html
http://www.moxiegreen.com/blog/2012/4/25/why-nepa.html
http://www.auroraculture.org/acad-event ... -acad.html
http://www.rulebreakersclub.com/home/ho ... ernet.html
Nie dziwia mnie wpisy Ralfa, Obserwatora czy Blizny, w koncu “nikt nam nie wmowi, ze czarne jest czarne a biale jest biale”;)) cytujac klasyka, ktory znalazl sie wsrod “niektórych PIS-owcow (bo chodzi o kilkunastu posłów a nie cały klub)” (koniec cytatu) a SLD i Komorowski (ten od standardow bialoruskich) smieli to rozdmuchac. Przeciez ZAWSZE tak robiono. A gdziez ta slynna odnowa moralna? Rownie dobrze mozna krasc, gwalcic i zabijac, przecie ZAWSZE kradziono, gwalcono i zabijano.
PIC-owcy Krucjaty od siedmiu bolesci…
http://www.virginiacampbellmd.com/blog/ ... sp-99.html
http://mission.tv/features/meet-mark-cr ... -hope.html
http://www.hibiscushillharbourisland.co ... -drop.html
http://www.businessinsurrey.com/wwwbusi ... de-aw.html
http://www.thirtysecondlife.com/life/20 ... music.html

Droga (drogi) blizno ! Wpis na blogu nie o tym co było w BBN. Dotyczy raczej przestępstwa popełnionego przez posłów PiS. Co tyczy “spotkania” prezydenta z ministrem spraw zagranicznych to nic tu nie jest automatyczne. Pamiętam tylko niewybredny żart, że jesli twoja mama byłaby osobą niemoralnego prowadzenia, byłbyś automatycznie jej synem. Jak wyglądała rozmowa nie wiem bo tam nie byłem, ale z przekazów medialnych wynika że Pan Prezydent rugał Pana Ministra jak sztubaka przyłapanego na pokątnym paleniu papierosów. Jeśli tak było, nie dziwię się Panu Ministrowi że wrażeniami z niej się podzielił. Nic nie wiadomo natomiast aby jakieś rzeczywiście tajne sprawy przy tej okazji wyciekły.
Nawet nie jesteś na peryskopowej dlatego twoj ogląd polskich spraw wydaje mi sie czesto podawany z głebokiego zanurzenia . Na szczęście tylko 5-10% dorosłej populacji serio karmi sie tymi papirusami a reszta pędzi w przyszlość cywilacyjnej Europy .Jesli dopuszczam liczbę zaiteresowanych w granicach minimum 5 a max 10% ,to dlatego takie wielkosci uczestniczyly w tym sporze z PRL a reszta po prostu nie .Inkwizytorzy ,tacy jak TY muszą niestety pogodzic sie z tym ,a najlepiej byłoby zabrać do roboty majacej wartosc materialną , mądry naród nie robi Igrzysk ,co odnosze do czasów przed umownym 1995 rokiem ,tym bardziej anno domini 2008 .
I Pomyślec gdyby nie ci Fanatyczni Lustratorzy , nie powstała by stosunkowo licza grupa Głóśna grupa która nic nic porządnego od lat nie potarfi robic ,i boi się dziś i jutro bezrobocia .
“Faktem jest że się niektórzy PIS-owcy (bo chodzi o kilkunastu posłów a nie cały klub) głupio podłożyli z tymi usprawiedliwieniami. I sprytnie wykorzystał to Marsz. Komorowski rozdmuchując to medialnie.”
admin
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do wentylacja